[YARDIM]Silahlı Hunger Games Nasıl Kurulur ?

Cklay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar konu başlıgımda belırttıgım gıbı sılahlı hunger games kurmak ıstıyorum normal server hamachılı - portlu server kurabılıyorum bukkiit plgns aram cok ıyı onlarda sorunum yok ama bı turlu şu ıstegımı gerçekleştıremıyorum gunlerdır sılahlı hg server kurmak ıstıyorum eğer yardımcı olabılecek warsa çok iyi olur

1-M4A1 . AK-47 . Sniper gibi silahlar olcak öyle diyim yanı ben şöyle bişi istiyorum kıtler olacak onlarda 4 tanesı normal herkezın oynayacağı gerı kalanıda vıplerın alabıleceğı olucak veya coıns le alınabılecek
2-bırde şu sılahların envanterde görunumlerın mermılerının böyle silah gibi gözukmesını ıstıyorum tahta kılıçtan cıkan mermı olmasın kısacası.
3- videolarda ızledıgım kadarıyla bı serverde bussuru map yapmayı felan öğrendım lobıyı felan kendım yapabılırım ama bişeyi yanlıs yaparsam skype den bana yardımcı olabılecek bı arkadaşımız warsa çok mutlu olurum..

Sadece bunlar bana yeter arkadaşlar gerçekten guzelbir server açmak ıstıyorum ama sadece 2-3 eksıgım war bunların çözumunu yazarsanız çok çok mutlu olurum .veya video çekerek anlatırsınız daha iyi olur . teşekkur ederim yardım edenede etmeyenede :) :creeper::creeper::creeper::creeper:

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Flans Moda gerek yok.Ancak bunun pluginleri lazım silah pluginini ve texture packini halletmek en zor iş onun ayarları falan diğer işler kolay ... Zaten isim vermek falan otomatik yapıyor ayrıca kitleri herhangi bir pluginlede yapabilirsin çünkü o silahlar oyundaki kürek , kazma vbdir yani kite eklesen sorun çıkmaz.

Ayrıca dediğim gibi texture pack kullanırsan bu sorun çıkmaz.

Cklay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Flans Moda gerek yok.Ancak bunun pluginleri lazım silah pluginini ve texture packini halletmek en zor iş onun ayarları falan diğer işler kolay ... Zaten isim vermek falan otomatik yapıyor ayrıca kitleri herhangi bir pluginlede yapabilirsin çünkü o silahlar oyundaki kürek , kazma vbdir yani kite eklesen sorun çıkmaz.

Ayrıca dediğim gibi texture pack kullanırsan bu sorun çıkmaz.

Önerebileceğin bir texture pack warmı sılahlarla ilgili olan bide servere girmek ısteyen adamlardamı o texturepackı ındırmek zorunda yada servere gırdıgı anda ıtemlerı sılah olarakmı görcek bırazdaha açarsan sevinirim ..

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dostum , dediğim gibi normalde oyunda silah olmadığı için texture pack kullanıp kazma küreği yapmanız gerekiyor.Texture packi hazırladıktan sonra servertexture olarak kaydedin oyuncular ayarlardan girdikleri zaman server textures : on yaparsa kullanabilirler.

Texture pack araştırdım bulamadım ama Minecraft Gun Texture pack yada Guncraft texture pack yazarsan çıkabilir.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Silahlı hunger games yapımı basit bir şey.Silah plugini kodlamak seni zorlayabilir benim tam tamına ayarlı 3 günde yaptığım 24 silahlı var.Yani uğraşırsan yapacağına inaniyorum http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/crackshot/ Herhangibi bir sorun olursa skype : wakedogac

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Yani silah yarattım anlamında demek istedim :D

Cklay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cevaplarınız ıcın teskkurler arkadaşlar fakat

texture packı bulamadım aramızda benım ıcın sılah modunda texture pack yapabılecek olan warmı ?

ve axel arkadaşım bana 3 gunde yaptıgın plugını atabılırmısın skypeden ekledım cevabını beklıyorum.

Ve diğer bi sorunum yaklaşık 10-15 video ızledım ama bı turlu hakiki minecraft kuramadım ıllakı bi hata veriyor veya dosya bozuk cıkıyor bana dosyasını atabılecek warmı ? hunger games server dosyasını yardımcı olanlara teşekkur ederım texture pack yapabılırsenı serverde sınırsız vıplık vereceğım :) :) cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum....