[Yardım] Serverimde eskiden admindim skinimi değiştirdim beni admin görmüyor?

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverimde eskiden admindim skinimi değiştirdim beni admin görmüyor? Ne yapıcam?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
tahminimce crack oynuyorsun. ve mcskinsearchten aldığın yeni bir isimle giriyorusn. o isimi admin yapman gerekir

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl yapacağım? Lütfen yardım edin.:([DOUBLEPOST=1392758912,1392758746][/DOUBLEPOST]
tahminimce crack oynuyorsun. ve mcskinsearchten aldığın yeni bir isimle giriyorusn. o isimi admin yapman gerekir
Nasıl yapacağım? Lütfen yardım edin.:(

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konsola;
op nickiniz
manuadd nickiniz owner/kurucu (GroupManager için)

berk70189

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
komsola girip

op (nick)

Essentials Group Manager Yüklü Ise

manuadd (oyuncuadı) (grupadı)

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eski carini opluktan cikartmak icin /deop nick yeni carini op yapmak icin /op nick yaz

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
komsola girip

op (nick)

Essentials Group Manager Yüklü Ise

manuadd (oyuncuadı) (grupadı)
Konuyu zaten cevapladım neden kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ki. Bir yanlış varsa düzeltin yoksa spam yapmayın.
Eski carini opluktan cikartmak icin /deop nick yeni carini op yapmak icin /op nick yaz

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
(/) sadece oyun içinde kullanılır. /deop komutunu kullanmak için zaten op olmak gerekir ve /op komutunu kullanmak için de op olmak gerekir. Eğer kendinizi op değilken oyun içinden /op komutunu kullanarak op yapmaya çalışırsanız hata alırsınız.

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi ise servere giremiyorum.''Oturum açılamadı diyor.''[DOUBLEPOST=1392760074,1392759686][/DOUBLEPOST]Daha sonra ise serverde şöyle bir yazı çııktı: ''out of date'':(

berk70189

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@toil server versionu ile client versionun bir olmadığındandır

Örnek:
Senin minecraft sürümün 1.6.2

Serverin sürümü 1.7.4

giremezsin.Serverin sürümünü öğrenip ona göre clientini düşürmen yada arttırman lazım.

Ayrıca kopyala yapıştır diyen arkadaş seni takmadığımdan dolayı görmemiş olabilirim kusura bakma...

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Biraz daha açık anlatırmısın ?
oturum acilamadi hatasi minecraft ile server versiyonlarinin uyusmamasindan kaynakli servera girebilmek için minecraftinin server ile ayni sürümde olmasi gerek örnegin server 1.7.4 ise senin minecraftininfa 1.7.4 olmasi gerekir eger uyusmuyosa oturum acilamadi yazar

Son düzenleme:

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Detaylı anlatım:Kendi açtığım serverde admindim ve hiçbir sıkıntı yoktu.Sonra MCSKİNSEARCH'dan skinimi değiştirdim.Kendi serverime tekrar girdim.
Ve /gamemode 1 yazınca [Buna yetkiniz yoktur] komutunu gördüm.Eski orjinal steve skini ile girdiğimde tekrar adminim.Ama ben bu skinle oynamak
istiyorum.Lütfen yardım edin...:([DOUBLEPOST=1392821562,1392821137][/DOUBLEPOST]Dediklerinizi yapıyorum ama kabul etmiyor.

berk70189

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
TOİ skype ekle hemen çöziyim bütün sorunlarını ^^

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
EA™ il şu an konuşmada.

Son düzenleme: