YARDIM LÜTFEN !

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Benim kanalım var ama ne çekeceğimi bilmiyorum hep aklımda şu soru var "hangi tür beni geliştirir" arkadaşlar teknik modlarla minecraft oynarsam mı kanalım gelişir yoksa vanilla minecraft (minigame,pvp,map,survival) mı çekersem gelişir lütfen yardım edin ?

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Karar sana kalmış,eğer modlarla oynamayı daha çok seviyorsan oraya doğru yönel(veya vanilla) daha sonrası kendi kendine gelir.
İngilizcen iyi değilse de modlu oynamanı tavsiye etmem.
Ama modlu oynayacaksan bilmediklerin için modların wikisine bak :)

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Karar sana kalmış,eğer modlarla oynamayı daha çok seviyorsan oraya doğru yönel(veya vanilla) daha sonrası kendi kendine gelir.
İngilizcen iyi değilse de modlu oynamanı tavsiye etmem.
Ama modlu oynayacaksan bilmediklerin için modların wikisine bak :)
Mod bilgim yüksek ama bana su lazım hangisinbeni youtubeye geliştirir sence hangisi ?

Cengizhand

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kişiden kişiye değişir bazıları modları sever bazıları vanilla yı sever. En iyisi haftada belirli günler belirleyip ikisinide çekmek. Örneğin: Cumartesi mod pazar vanilla çekersin. Modları sevenler cumartesi bakar kanalına, vanilla yı sevenler pazar bakarlar. Günlerini istediğin gibi ayarla. Ama en iyisi hangisini daha çok seviyorsan onu çekmektir.

ProMert52

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değişik modlar çekersen daha fazla izlenme alırsın.

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
minigames flnda ilgi daha cok bence ilk onunla basla amma cok abartme ilerledikce yeni serilere basla