Yardım Edin!!!!!

OMeNiTiXO

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar benim Pc'de hiçbirşeyi açamıyorum her şey winrar oldu minecraft oynarken yanlışlıkla winrarla aç dedim vetüm launcherlar bolzuldu.
Resim atardım ama malesef paint te açılmıyoo!
Çözümünü bilen biri lütfen sölesin!!!

Son düzenleme:

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Off. Bu kotü olmuş. Exe uzantısının varsayılan yöntemini değiştirmişsiniz. Neyseki çözümü var. Hemde çok kolay. Tabi onları da exe olarak algılarsa işiniz çok zor. Neyse çözüm şu şekilde oluyor. Başlat menüsünde (sağda) Varsayılan Programlar'a basın karşınıza çıkan seçeneklerden "dosya türü veya protokolü bir program ile ilişkilendir"'i seçin. Oradan exe yi bulun ve değiştirin.[DOUBLEPOST=1391523891,1391523854][/DOUBLEPOST]Bu arada browserinde exe olduğunu düşünürsek internete nasıl girdiniz? Telefondan mı yazıyorsunuz?[DOUBLEPOST=1391524075][/DOUBLEPOST]Ya da diğer başlata regedit yazın. Çıkan arayüzden _ROOT içeren seçeneğe basın ve orada .exe yi bulduktan sonra veri kısmını düzenleyerek "exefile" yazın. Tabi ki ("") işaretleri olmadan. Sonra yine aynı dizinde bulunan exefile klasörüne girin ve (varsayılan) a tıklayarak Application yazın. Bitirdikten sonra bilgisayarınızı kapatıp açın. Eğer bir şeyi yanlış yaparsanız bilgisayarınız açılmayabilir veya birçok sorun yaşayabilirisniz. Bana veya kendinize güvenmiyorsanız buna girişmeyin. Kısaca sorumluluk ben ve forum üzerinde değil sizin üzerinizdedir. Başarılar.

MrChinggo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın dediklerini yap demekten başka bisey diyemiyorum daha doğrusu bende bilmiyordum öğrendiydim iyi oldu :D

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi