[yardim]bilgisayarım windows 8, windows 7 İken serverime herkes girebiliyordu şimdi kimse giremiyor.

By ShyBoy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
[YARDIM]Bilgisayarım Windows 8, Windows 7 İken Serverime herkes Girebiliyordu Şimdi Kimse Giremiyor.Server Hamachili Online mod false , güvenlik duvarını kapadım , hamachiye izin verdim genede olamadı yardım edin Beyler Bağyanlar. !!!!

By ShyBoy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yardım Eden Yokmu !!!!! ? ?? ? ? ?

Ulquiorra Schiffer

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Giremiyor derken, serverı görmüyor mu bilgisayarları? Yoksa hata mı veriyor? Eğer hata veriyorsa, verdiği hatayı söylerseniz daha kolay yardımcı olabiliriz.

Dr.ift

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun bende de vardı . Ancak ilk olarak hamachi den kişilerin üstüne gelerek sağ tıkla ve erişimden hepsine izin ver de . Eğer çok kişi ise uğraştırabilir . İkinci olarak java yı yüklediğinde kurarken not defterine yazdığın yere genelde program files x86 java bin java.exe yi yaz ama düzenli bir şekilde . Üçüncü olarak antivirüs programını kapat . Dördüncü olarak Ağ paylaşım merkezinden ağ bağlantıları diye orayı açınca ağlar ile ilgili bir yer geliyor . Oradan Hamachi ye tıkla ve ayarlardan güvenliğini düşür . :)

İnşallah işine yarar :)

By ShyBoy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun bende de vardı . Ancak ilk olarak hamachi den kişilerin üstüne gelerek sağ tıkla ve erişimden hepsine izin ver de . Eğer çok kişi ise uğraştırabilir . İkinci olarak java yı yüklediğinde kurarken not defterine yazdığın yere genelde program files x86 java bin java.exe yi yaz ama düzenli bir şekilde . Üçüncü olarak antivirüs programını kapat . Dördüncü olarak Ağ paylaşım merkezinden ağ bağlantıları diye orayı açınca ağlar ile ilgili bir yer geliyor . Oradan Hamachi ye tıkla ve ayarlardan güvenliğini düşür . :)

İnşallah işine yarar :)

Hamachi Ağ : serverdeneme61
Şifre : 123

Bi Gelirmisin ? Deneme Amaçlı acaba win7 de çalışıyormu ? Win7 format attım Keşke Biraz Önceden Deseydin

ωяσ∂ιηнιℓℓѕω

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banada böyle bir şey oluyor . Ben hamachi artık kullanmadığım için çözmedim kaldı öyle . Sana önerim NO-IP yap serveri sorun geçer :)