Yaratık rehberi.

ardakucuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
teşekkürler cok yardımcı olur yeni baslayanlara :)

Minecraft Mania 947

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben iron golemi test etmiştim 10 tane demir golem 30-40 tane kurtu öldürdü ve testten 100 aldı yani çok sağlam

SirJoan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
(Reklam)'den çok güzel (Ç)alıntı yapmışsınız efendim. Özel üyelere yakışmayan hareketler bunlar. (Reklam)
Düzenleme:BOZGUN
Benden izinsiz ve kaynak belirtmeden kopyalanamaz.

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Doğrusu nasıl yazılıyor peki sen söyle.

B

BOZGUN

Ziyaretçi
(Reklam)'den çok güzel (Ç)alıntı yapmışsınız efendim. Özel üyelere yakışmayan hareketler bunlar. (Reklam)
Düzenleme:BOZGUN
Rehberin alıntı olduğu zaten konuda belirtilmiş. Eğer içeriğiniz telif hakları ile korunuyorsa lütfen gerekli belgeler ile bize başvurun. Bunun haricinde objektif davranmaya çalıştığımız bu durumda üyenin kendi isteği olmadan ve kural ihlali yapılmayan konu ve mesajlara müdahele etmiyoruz.
Ayrıca SirJoan konuda yaptığınız son mesajlarda üslubunuza dikkat etmelisiniz. Burası Türkçe bir forum ve burada Türkçe konuşmak daha uygun kaçacaktır. Ayrıca kimse size İngilizce hakaretlerde bulunma hakkı tanımadı bildiğim kadarıyla.
İyi forumlar.

lamsafe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardan Adam yapmak için üst üste Kar bloklari ve en üstede bir pumpkin koyman lazım. Ne işe yaradığına gelirsek Kardan Adamlar geceleri etrafta kötü mob gördükleri zaman onu kar fırtınasına tutarlar ama karlar hiç zarar vermez yani sadece kötü mobları sizden uzaklaştırırlar. Eğer onları kullanmak istiyorsanız onlari önü açık bir yere hapsedin. Hiç biryere gidemeyeceği için sadece gördükleri mobları uzaklaştırırlar. :ninja: