xFall Rehber Alımları

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Herkese merhabalar. Sunucumuzda Rehber alımları başlamıştır. Katılmak için aşağıdaki formu kopyalayıp doldurmanız bizim için yeterli olacaktır. Herkese başarılar

Ad:
Soyad:
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz):
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?:
Yaşınız:
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?:
Saygılı mısınız?:
Oyunculara nasıl davranırsınız?:
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil):
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?:
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?:
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz?

Not: Soruları eksiksiz olarak doldurmalısınız. ( Zorunlu olmayan kısımlar hariç)

xFall ekibi hepinize başarılar diler.

Dipnot: Alımlar salı günü sonuçlanacaktır.

SalihAgA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad Salih
Soyad:Esen
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz)Salih esen
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?:kulaklık mikrofonu
Yaşınız:12-13 arasında
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?: 4-5 saat ayırabilirim
Saygılı mısınız?: evet benden büyük ve üstün olanlara saygılıyımdır.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: haklı olursa yardım haksız olursa da hakketiğini veririm yani iyi ve saygılı davranırım.
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil)sayılır bütcem cok olmasada iyi kalite sunmaya çalısırım.
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?: tabi ki çünkü ekibime saygılı ve arkadaş canlısı darvarabilirim.
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?: Yetkililer musait olduğu sürece benim için hiç sorun yok 1 gün bile konuşabilirim
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz? evet düşünüyorum arkadaş canlısı olduğumu düşündüyüm için samimiyet kurabilirim

Son düzenleme:

YoutubeCrafting

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Hasan
Soyad:Taş
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz):live:hasan_tas_350 ( abi ekliyim)
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?:Evet cızırtı çıkmıyor videolarda sorun çıkmıyor(navidata nvd-k7)
Yaşınız:13
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?:Hafta içi 2-3 gün girebilirim hafta sonu iki günde girerim.
Saygılı mısınız?:Evet
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Saygılı ve saygılı olmayanlara Mute !
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil):Mause:Everest SGM-X6 Gaming Mouse PC:2 Gb Ekran Kartı i5 İşlemci 4gb Ram
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?:Sağlayabilirim.
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?:2-3 Saat
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz?:Evet İnaniyorum.

firebosss

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad: Cem
SoyAd: ÖZtürk
Skype Adresim : fireboss_123
KAliteli Mir Mikfofona sahip misiniz : Micli kulaklık
Yaşım: 14
Hafta Sonuc Ve hafta Sonu Sunucuya Ne kadar Ayırabilirsiniz : 4 5 6 saat
Saygılımısınız : birinin rütbesi bende düşük ama yaşı büyük olsa abi derim o derece saygılıyımdır :)
Oyuncularla Aranız : sanki bende bir oyuncuyum gibi davranırım Rehberlik Hikaye gibi yani
Video Cekecek Kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz : Mlsf videoda fps düşüo
Ekibe uyum sağlıyabilirmisiniz : tabikide evet Sıcak kanlıyımdır
Günlük kaç saat yetkililer ile skype gelebilirsin : siz çağırdıkca her zmn
Oyunculara Ardıkları samimiyeti verebilicihenize inanıyormusnuzun : evet İnanıyorum sıcak kanlıyım Benim gözümde onlarda bir rehber onların gözünden bende bir oyuncu olabilecihime inanıyorum
[Umarım alırsınız :) ]

Dragon654

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad:Kutay
Soyad:Aktaş
Skype Adresiniz: kutayaktas1
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?:Laptop Mikrofonu
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?:Hafta içi ve Hafta Sonu 4-5 Saat veya daha fazla
Saygılı mısınız?:Evet
Oyunculara nasıl davranırsınız?:İyi davranırım Fakat Başkalarına Kötü Davranış Yaparsa Belli Olmaz
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? :4 GB Ram 1.70 GHZ Video Çekebilirim
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?: Sağlıyabilirim ve Büyüklerin Dediklerine Uyarım :)
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?:Siz Çağırdıkça veya çağrıdayken gelebilirim
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz? : Evet İnanıyorum Çünkü Bende Bir Oyuncuyum

Son düzenleme:

CyberIlhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad: İlhan
Soyad: Altuntaş
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz): cyberilhan
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?: Evet, HyperX Cloud I
Yaşınız: 15
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?: Her gün 3 saat, gününe göre daha fazla.
Saygılı mısınız?: Etrafımdakiler öyle diyor, yine de bu sorunun cevabı sizde gizli.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Birçok sunucuda üst düzey yöneticilik yaptım ve kendi sunucumu yönettim, normal zamanlarda yumuşak ve esprili, cezayı hak edenlere ise adil ve sert.
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil): Evet. ( FX 8300 + R9 280 )
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?: Evet, umarım yakın yaşlarda oluruz :)
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?: 2-3 saat.
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz? Evet, sunucunuzda şu an oyuncuyum ve kendileriyle gayet iyi anlaşıyorum. Samimi ve şeffaf olacağım.

TuncayUmut8

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad: Tuncay
Soyad: Umut
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz): tuncay.154
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?: Evet.
Yaşınız: 14
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?: Hafta İçi = 10 Saat Kadar, Hafta Sonu=4 Saat
Saygılı mısınız?: Karşımdaki Bana Nasıl Davranırsa Onun Davranışına göre değişir.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Dediğim gibi eğer bana sert bir dille konuşursa onu o kadar iyi karşılayacağımı sanmıyorum.
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil): Sahibim (100,120 FPS )
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?: Evet, Çoğu Zaman Esprili Olmaya Çalışıyorum. Yaşınız Gereğide Abi Demeyi Bir Ayıp Olarak Görmüyorum
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?: Genellikle günde Skype"da 10 saat aktifim bunun 6 saatini yetkililere ayırabilirim.
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz? İnanıyorum, Deneyelim Görelim.

MrBurhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad: Burhan
Soyad: Özlü
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz): thedavshan
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?: Evet Çızırtı çıkmıyor.
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?: Hafta içi = 9-8 saat Hafta Sonu = 10-12 saat arasında (belki hafta sonu bütün gün.)
Saygılı mısınız?: Evet Server'daki oyuncularam sorabilrisiniz
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Elimden geldiğince nazik davranmaya çalışırum
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil): Bilgisayarımın Ekran kartı biraz kötü ama video çekebiliryorum.
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?: Evet Başka bir server'da adminlik yaptım
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?: Minecraft'ımın veya bilgisayarımın açık olduğunda %75'ini yetkililere ayırırım
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz?: Evet inanıyorum. Yaşım küçük olsada kendime güveniyorum.

xAdemPvP

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad: Adem
Soyad: Güni
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz): xAdemPvP
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?: Evet
Yaşınız:14
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?: Hafta içi her gün 1-2 saat hafta sonu 4-5 saat
Saygılı mısınız?: Evet saygılıyımdır sinirime yenik düşmeyip sabr ederim
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Elimden geldiğince iyi davranır nazik olurum
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil): FallenPvP hakkında 3 tane tanıtım videom var ama videoların kalitesi kötü
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?: Evet Başka bir server'da rehberlik yaptım
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?: Müsait olduğum ve çağrıldığım zaman hemen gelirim
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz?: Evet inanıyorum. Server hakkında bilmedikleri özellikleri(teketek gibi) cevaplar onlara yardımcı olurum

bahadırinan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad: Bahadır
Soyad: İnan
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz): rmchayrani2
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?: evet
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?: 3 den sonra genelde hep aktif olurum
Saygılı mısınız?: evet
Oyunculara nasıl davranırsınız?: çok iyi bir şekilde davranırım
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil): evet zaten video çekiyorum
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?: evet
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?: 5-6 saat
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz? inanıyorum

iSweZix

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad:Alparslan
Soyad:Alpsoy
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz):nays_hojam
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?:evet
Yaşınız:11
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?:6-7-8
Saygılı mısınız?:evet olmayanlara küfür etmeden bildiririm
Oyunculara nasıl davranırsınız?:iyiyimdir
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil):Evet
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?:Evet Hatta birçok Şeyde
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?:6-7-8
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz?-%100 verebilirim oyuncuları severim

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Rehberler seçilmiştir. İlgi gösteren herkese teşekkürler.

AlperenOfficial

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad:Alperen
Soyad:Kaya
Kaliteli bir mikrofona sahipmisiniz:Evet Logitech G230
Hafta İçin Ve Hafta Sonu ne kadar zaman ayırabilirsiniz:Hafta içi 1 1.30 saat haffta sonu 2 saat
Saygılımısınız:Sanıırsam Oyunculara Sorabilirsiniz :)
Oyunculara Nasıl Davranırsınız:Eğlenceli Bir Tavırla
Video Çekecek Kadar Kaliteli Ekipmana Sahipmiyim:Evet ( Kanalımda Var )
Ekibe Uyum Sağlayabilirmisiniz:Elimden Geldiğince Ne Kadar Yaşım Küçük Olsada Çalışırım :)
Günde Kaç Saat Yetkililer İle Skypeye Gelebilirsiniz:Musait Olduğum Ve Çağrıldığım Zaman
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinizi düşümüyormusunuz:Evet Çok Samimi Biriyimdir :)

IbrahimRespect

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad:Ibrahim
Soyad:Aliyev
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz):ibrahim.20023
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?:Evet
Yaşınız:15
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?:5,6 saat ve daha cok
Saygılı mısınız?:Kesinlikle
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Elimden Geldigi Kadar Saygili Olmaya Ozen Gosteririm
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil): Okadar Iyi degil
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?: Kesinlikle Evet
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?:Ne Kadar Olursa Farketmez
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz? Kesinlikle Simdiden Tesekkur ederm Saygilar <3

ByAhmet06

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: Ahmet
Soyad: Tetik
Skype Adresiniz (Facebook kabul etmiyoruz): ahmet.tetik20
Kaliteli bir mikrofona sahip misiniz?: Evet guzel masa ustu bir mıkrofon.
Hafta içi ve hafta sonu sunucuya ne kadar vakit ayırabilirsiniz?:hafta içi gunluk 5-6 veya 3-4 saat hafta sonu 7-8
Saygılı mısınız?: bana gore evet.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Anlayışlı empatı kurarak.
Video çekecek kadar kaliteli ekipmanlara sahip misiniz? (Zorunlu değil): evet 60 fps sabit.
Ekibe uyum sağlayabilir misiniz?: Tabıkıde yanı ıyı anlaşabılceğim çıkar elbette.
Günde kaç saat yetkililer ile Skype gelebilirsiniz?: 2
Oyunculara aradıkları samimiyeti verebileceğinize inanıyor musunuz? Evet zaten bazı oyuncular ıle ıyı anlaşıyorum ılhan admın ılede ıyı anlaşıyorum.