WTF ARABA ? ? - NoMODS - TekKomut! - Minecraft!

Pittii

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Sadece tek bir komut bloğunda Araba ! | (
Bir hovermode ile özel araba ! Otomatik Sürüş !

Bu ilginç komut ile Minecraft dünyasına kırmızı araba eklersin! Sen arabayı sürmek onun hızını değiştirmek ve zemin üzerinde hover bile yapabilirsin. Ona ulaşmak zor değil - aslında oldukça ucuz! Sadece dünya için bu komutu eklemek için videoda basit adımları takip edin!
──────────────────────────────────────────

KOMUT (Version 1.8.7+):
/ http://www.ijaminecraft.com/cmd/driveable_cars/

──────────────────────────────────────────

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Yemin ediyorum sıkıldım bu işten ya:

IJAminecrafttan kopyala yapıştır

Pittii

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yemin ediyorum sıkıldım bu işten ya:

IJAminecrafttan kopyala yapıştır
Ben tanıtım yapıyorum sadece . Minecraft Kapasitesi oldukça yaş olarak küçük bende izleyip anlayım türkçeye cevirmeye calısıyorum. Sıkıldıysan Videoya girip beğen ve ya beğenme tuşlarını kullanabilirsin. Eleştiriye açıgım. İyi günler ifenim.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Ben tanıtım yapıyorum sadece . Minecraft Kapasitesi oldukça yaş olarak küçük bende izleyip anlayım türkçeye cevirmeye calısıyorum. Sıkıldıysan Videoya girip beğen ve ya beğenme tuşlarını kullanabilirsin. Eleştiriye açıgım. İyi günler ifenim.
Hayır demek istediğim bunu herkes çekiyo
Youtubedaki Türk kanallarının %25 i zaten IJAminecrafttan kopyala yapıştır yapıp herşeyi çekiyolar
Eğer bir farkının olmasını istiyorsan sende tek komut bloğu icadı yapabilirsin

Şahsen ben bir youtube izleyicisi olarak bu videoya like vermem; çoğu kişi vermez
Dediğim gibi eğer bu işler meraklıysan yap kendi tek komut bloğu olayını; sende popüler ol

Pittii

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Youtubedaki Türk kanallarının %25 i zaten IJAminecrafttan kopyala yapıştır yapıp herşeyi çekiyolar

Şahsen ben bir youtube izleyicisi olarak bu videoya like vermem; çoğu kişi vermez
Dediğim gibi eğer bu işler meraklıysan yap kendi tek komut bloğu olayını; sende popüler ol
Komut bloklarının kodlarından vs vs anlamam sadece ben bu video ya cekip tanıtıp olur ya birisi serverında kullanmak ister biri video cekerken kullanmak ister ? amac bu . Bunun gibi çok video atmam arada sırada kafama yattıklarımı atarım hatta fakat bunun kodlarını ve nasıl yapıldıgını çekip atsam kimsenin umrunda olmucak maalesef

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Komut bloklarının kodlarından vs vs anlamam sadece ben bu video ya cekip tanıtıp olur ya birisi serverında kullanmak ister biri video cekerken kullanmak ister ? amac bu . Bunun gibi çok video atmam arada sırada kafama yattıklarımı atarım hatta fakat bunun kodlarını ve nasıl yapıldıgını çekip atsam kimsenin umrunda olmucak maalesef
Komut bloklarından anlamıyorsan bu işe bulaşma ?
Ha illa millet görsün; bide Türkçe kanaldan izlesin diyorsan zaten bunu yapan pekçok gelişmiş kanal var
Hem nerden biliyosun kodları anlattığın bir videonun tutmayacağını ?

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Artık herkes Komut Bloğunu biliyor.Popüler olmak için Java öğrenin siz B).

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Artık herkes Komut Bloğunu biliyor.Popüler olmak için Java öğrenin siz B).
İşin popülerlikle alakası yok.
Her insanın iyi yapabileceği bir iş mutlaka vardır. Lakin iyi bir işi göstererek sonrada abone olmayı ve layk atmayı unutmayın demek bence saçma
Yani ben bi mobilyayı göstersem:
Adam çok iyi yapmış, böyle oturuyon toton rahat ediyo falan desem; millet beni alkışlarmı ?

Pittii

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Komut bloklarından anlamıyorsan bu işe bulaşma ?
Ha illa millet görsün; bide Türkçe kanaldan izlesin diyorsan zaten bunu yapan pekçok gelişmiş kanal var
Hem nerden biliyosun kodları anlattığın bir videonun tutmayacağını ?
Anlamıyorum derken o kadar profesyonel degilim manasını kastetmek istedim .

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum derken o kadar profesyonel degilim manasını kastetmek istedim .
Zaten komut bloğu gibi basit bir şeyde kimse profosyenel olamaz.
Yani demek istediğim senin bu çektiğin video tamamen boş...
Standart bir youtube izleyicisi; bunu 100klık bir kanalın videosunda görür;
Standart bir Türk-Youtube kullanıcı ise bunu AzizGaming, GereksizOda, ... gibi yüksek abone sahibi kanllarda görür
Yani senin bu videoyu çekmenin hiçbir manası yok
Eğer bu konulara ilgiliysen sadece 1 haftalık bir çalışma ile çok çok iyi tek komut bloğu icatları yapabilirsin

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşin popülerlikle alakası yok.
Her insanın iyi yapabileceği bir iş mutlaka vardır. Lakin iyi bir işi göstererek sonrada abone olmayı ve layk atmayı unutmayın demek bence saçma
Yani ben bi mobilyayı göstersem:
Adam çok iyi yapmış, böyle oturuyon toton rahat ediyo falan desem; millet beni alkışlarmı ?
Orada popülerlikten bahsettiğin için şey etmiştim :S.

Pittii

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zaten komut bloğu gibi basit bir şeyde kimse profosyenel olamaz.
Yani demek istediğim senin bu çektiğin video tamamen boş...
Standart bir youtube izleyicisi; bunu 100klık bir kanalın videosunda görür;
Standart bir Türk-Youtube kullanıcı ise bunu AzizGaming, GereksizOda, ... gibi yüksek abone sahibi kanllarda görür
Yani senin bu videoyu çekmenin hiçbir manası yok
Eğer bu konulara ilgiliysen sadece 1 haftalık bir çalışma ile çok çok iyi tek komut bloğu icatları yapabilirsin
Peki yorumlarınızı dikkate aldım. diğer gelecek videomda sizi etiketleyeceğim. Bilgileriniz için teşekkür ederim ifenim