WPMap - Roraiama - GamesFT

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba
Ben GamesFT
Bu konuda size WP(WorldPainter)
İle hazırladığım Roraiama Adlı Haritamı Göstermek İstiyorum.
Öncelikle birçok arkadaş soracağı için haritanın amacından bahsetmek istiyorum
Haritadaki belirli herhangi bir amaç yoktur.
İsteyen kişi Hayatta kalma oynar, isteyen kişi Yaratıcı moda alıp yapılar yapar.
Bu haritaya benzer iki adet haritam daha var FrozenLand ve TheWall
Fakat bunlar küçük çaplı ve amatörce yaptığım haritalar kendime şu an WorldPainter de usta diyemem fakat o günden bu zamana kadar
birçok şey değişti ve gelişti.
Haritayı yaklaşık 40-50 Dakika sürede tamamladım
JungleTemple ve Diğer Jungle Ağaçlarının çoğu için MassiveCraft .bo2 Paketini kullandım

Dağlara şekil vermek için İnternette bulduğum özel birkaç fırçayı kullandım.
Daha fazla lafı uzatmadan haritadan birkaç kare gösteriyim.

Evet,
Sanırım bu kadar tanıtım yeter konuya bakan herkesten yorumlarını ve sorularını bekliyorum.

Özellikle;
@LifeTaker @TelluxMatic @Tario76 @craft_man @sleepypixxel @SirProNauth @ColdFireTR @owen_1 @Chypie06
Unuttuklarım kusura bakmasın :I
Not : Harita sınırlarının dışını SüperFlat olarak ayarladım sebebi ise boyutunun aşırıya kaçmasıydı.

İndirme Linki
İNDİR
VirüsTotal

K

Klood07

Ziyaretçi
Ben de WP'de çalışmalar yapıyorum ama sen benden kat kat iyisin :)

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
İyi iş çıkarmışsın WP'de doğal bir terrain çıkarmak her yiğidin harcı değil. Küçük bir öneri veriyim yaptığın göller için önce zeminde bikaç level dibe in sonra waterla flatleyip doldur ki derinlik hissi versin.

TelluxMatic

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel yapılmış bir harita daha.Senin böyle fotoğraflarını görünce insanın minecraft'a geri dönesi geliyo :)

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok iyisin abi ya.Banada öğret dicemde bilgisayarım bakımda :/.Yinede iyi olmuş şehir yapmaya başlıyorum :D @GamesFT

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
WorldPainter ile uğraşan kişiler görmek sevindirici doğrusu. Ayrıca bir öneri vermek istiyorum; Etrafı ağaçlandırırken Tools Brush sıklığını düşür. Resimde görülen sık ağaçlar haritaya Peyzaj görünümü vermiş.

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyisin iyi :)

Parasız Ayakkabı Kutusundan Uçarak Gönderildi
Saol :)
İyi iş çıkarmışsın WP'de doğal bir terrain çıkarmak her yiğidin harcı değil. Küçük bir öneri veriyim yaptığın göller için önce zeminde bikaç level dibe in sonra waterla flatleyip doldur ki derinlik hissi versin.
Aslında dediğinini yapmıştım fakat sonradan flat haritaya dönüştürdüğüm için kendi kendine çukurları düzeltmiş olabilir diye düşünüyorum.
Çok iyisin abi ya.Banada öğret dicemde bilgisayarım bakımda :/.Yinede iyi olmuş şehir yapmaya başlıyorum :D @GamesFT
:) Bittiğinde görmek isterim şehri
WorldPainter ile uğraşan kişiler görmek sevindirici doğrusu. Ayrıca bir öneri vermek istiyorum; Etrafı ağaçlandırırken Tools Brush sıklığını düşür. Resimde görülen sık ağaçlar haritaya Peyzaj görünümü vermiş.
Yolların etrafındaki ağaçları bilerek sıklaştırdım parkta yürür havası vermek için ama bencede haklısın biraz aşırıya kaçırmışım ağaçları :)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Beğendim +1

(ayrıca texture pack Faithfull x32)

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlar için teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1395575073,1394224165][/DOUBLEPOST]Geç oldu fakat konu güncel :)

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunun öbür haritalardan farkı bilgi sahibi değilim de?:ha:
Epey geç cevap yazıyorum fakat bu haritanın diğer haritalardan farkı çizilerek,planlanarak WorldPainter programını kullanarak yapılmış olması.
Ayrıca Konu güncel ^_^