WOW ANASINI ! : Program

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
İlk öncelikle çekeceğim oyunlar
Gta 5 Online
WOW
CSGO
Allods
Ark

WOW ANASINI !!
Hangi gün hangi oyunu çekeyim cumartesi pazar canlı yayın olmayacak ve
saat kaçdan kaça kadar olsun yayınlar

@HestiaKnife @Shrike

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Ramazana özel bir program hazırlamalısın.
Mesela çoğu insan sahuru beklerken twitch'de takılıyor.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
twitch linkini atarsan sevinirim

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Allods çeken gördüğüm tek kişisin <3 sana şu an aşığım. :D "YENİ DÜZEN"den selamlar.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence oyunları ''Şu gün şunu oynuyayım..'' diye ayırma. İnsan bazen bir oyundan sıkılır başkasına geçer art arda 3-5 gün aynı oyunu oynar sonra biraz başka biraz başka oyun oynar. Yani kendimden biliyorum. O yüzden canın hangi oyunu oynamak isterse onu çek. Hem video çekerken ''Of şu oyun bitsin yaw'' diye düşünmessin :p

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Ramazana özel bir program hazırlamalısın.
Mesela çoğu insan sahuru beklerken twitch'de takılıyor.
Nihat hatipoğlu izleyelim ozaman :olgun:

Bence oyunları ''Şu gün şunu oynuyayım..'' diye ayırma. İnsan bazen bir oyundan sıkılır başkasına geçer art arda 3-5 gün aynı oyunu oynar sonra biraz başka biraz başka oyun oynar. Yani kendimden biliyorum. O yüzden canın hangi oyunu oynamak isterse onu çek. Hem video çekerken ''Of şu oyun bitsin yaw'' diye düşünmessin :p
Programlı olmam lazım her zaman benim sadece yayın saati uzar onun dışında programıma bağlı biriyim

Allods çeken gördüğüm tek kişisin <3 sana şu an aşığım. :D "YENİ DÜZEN"den selamlar.
Allods eskiden oynardım bir tanede hatun bulmuştum kendime aylık 40 50 TL yatırırdım oyuna hala hesap duruyor ama oynamıyorum şimdi yayın için yeni hesap açtım

Konuyu güzel açıklamışsın her şeyi anladım ve bu sayede herhangi bir yorum yapabilirim.
Mesela hafta içi hangi günler hangi oyun olsun

Gta 5 Online diyorum şidedle :D
Forumdan bir kaç kişi alacam onda yanıma yoksa çekmem onun yerine Allods yada WOW gelir gta5 ' de hile açıcam millete para vericem yayına gelenlere sonrada gidecez diğer oyuncular ile uğraşıcaz.

Yinede insanlar sıkılırsa başka oyuna geç derseler geçerim biraz primde yapacam .s.s iki omzumada papağanları alacam her bağış yaptıklarında parmak şıklatacam küfür edecekler (eheheh şaka yaptım her sevindiğimde şıklatıcam parmak onlarda "Helal be" diyecek)

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bana twitch linkini verin