Windows Ürününüzün Süresi Doldu Yazısı Ne Anlama Gelir?

Yararlı Oldumu?

• Evet, Teşekkürler

Kullanılan: 2 100.0%
  • Hayır, Bana Yaramadı

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Windows İle İlgili Sorular
Windows Süre Doldu Yazısı

Çoğu zaman başımıza gelmiştir, "Neden Orada Windows Süresi Bitti Yazıyor" Diye Kızdığımız.
Tam olarak aslında durum yazdığı gibi net. Windows bilgisayarınız ilk açıldığından itibaren kullanıma girer. Eğer bilgisayarı aldığınız yerdeki satıcı Windows işletim sistemini ayrı sattıysa genellikle yıllık olarak karşımıza çıkar. Ama bazen bilgisayarın içinde yüklü Windows işletim sisteminin süresi bitiyor. Genellikle 3 Yıl veya daha uzun süre kullanılmış bilgisayarlarda görünen bu yazı, sanıldığı kadar önemli değildir. Bilgisayarın sağ alt köşesinde siz yenileyene kadar nöbet tutan o yazının, size hiçbir zararı yoktur.

Çözüm Yolu

Aslında o yazı sadece görüntü kirliliğinden ibaret. Ama para verip sorunu düzeltebilirsiniz.
En yakınınızdaki Elektronik Mağzasına gidin.
Yetkiliye Windows 10 Etkinleştirmek için Aktivasyon kodu satıp sağladıklarını sorun. Evet derlerse yaklaşık 200-300, zorlasak 150 lira gibi bir fiyata Windowsu alabilirsiniz.
Ardından bilgisayarınızdaki ayarlar kısmından Ürünü aktive edin.

Bir diğer çözüm yolu ise bilgisayarcılar.
Bilgisayarcınıza gidin ve ondan yazıyı bir şekilde kaldırmasını isteyin.
Genellikle bilgisayarcıların elinde Başka Yerlerden Alınma ürün aktivasyon kodları olduğu için size yardım etme olasılıkları yüksektir.

Anlatımımızın Sonuna Geldik, İşinize Yaradıysa Ne Mutlu Bana!

Son düzenleme: