Windows 10 Edition Skin Seçme

Furkax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar; Win10 Edition Beta'yı satın alıp indirdim.Aynen PC'deki gibi oldu. Diğer herkes benle aynı skinde gözüküyor. Sadece bazılarının farklı. Windows Store'den aldım oyunu. 23,25 TL'ye. Eğer skin değiştiremezsem ne anlamı var ki satın almanın? Onun yerine korsanının çıkmasını beklerim.. Yardım eden ve etmeye çalışanlara şimdiden teşekkürler :(

Skinimi değiştirebiliyorum. Ama dediğim gibi diğer herkes benimle aynı oluyor. Sanki texture pack yüklemişim gibi.....

Cevap verecek karizmatik, zeki birisi aranıyor...

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
windows-10-edition aslında pc için cıkmadı tablet telefon için cıktı bunu belirtmek isterim
sonuçta win10 telefon tablet ve pc için cıkarılmış bir işletim sistemi he sen diyosa ben pcde oynuyorum sen yanlış olanı satın almıssın derim

Furkax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
windows-10-edition aslında pc için cıkmadı tablet telefon için cıktı bunu belirtmek isterim
sonuçta win10 telefon tablet ve pc için cıkarılmış bir işletim sistemi he sen diyosa ben pcde oynuyorum sen yanlış olanı satın almıssın derim
Tamam da ben ondan bahsetmiyorum. Skinimi nasıl değiştireceğim? Oysa ki ben Windows 10 Edition'dan gayet memnunum..