Winddows 8'de Minecraft Çalışmıyor Lütfen Yardım Edin!!

sarprock

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Minecraft Windows 8 de de çalışır zannettim Admin abi lütfen yardım et Windows 8 güncellemeli de bi tane minecraft tükleme linki ver:):)

Alcatrazhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnsanlar minecraft'ı telefon modundaki gibi oynamak istiyor dokunmatik halde.Sen tam tersini iston :(

sarprock

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abicim ben bilgiseyarda oynamak istiyooom

sarprock

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hem senin dediğin casperin bilgiseyarında olur:p

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Driverlarınızın Windows 8 uyumlu sürümünü yükleyip, bilgisayarınıza Java yüklerseniz sorun çözülecektir diye umuyorum. Eğer driverlarınızın Windows 8 sürümü çıkmadıysa Windows 7 ' ye geçiş yapın.

Alcatrazhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Driverlarınızın Windows 8 uyumlu sürümünü yükleyip, bilgisayarınıza Java yüklerseniz sorun çözülecektir diye umuyorum. Eğer driverlarınızın Windows 8 sürümü çıkmadıysa Windows 7 ' ye geçiş yapın.
Admini iyi söyledinizde ''Windows 8 sürümünü Windows 7 ile değiştirin''cümlesi biraz koymazmi insana ??

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Admini iyi söyledinizde ''Windows 8 sürümünü Windows 7 ile değiştirin''cümlesi biraz koymazmi insana ??
Zannetmiyorum. Windows 8 in çokta fazla çekici bir tarafı yok. Arayüzü biraz farklı sadece. Eğer driverlarınız çıkmamışsa, bu yüzden Windows 7 ye geçiş yaptıysanız çokta bir şey kaybetmezsiniz. İlerleyen zamanlarda driverınız çıktığında geçiş yaparsınız.

kemikci05

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
admin, yardım etme planın var mı acaba? varsa söyler misin ?????

K

_-KraliyeT-_

Ziyaretçi
Win8 dokunmatik laptop aldım 2. günde win7 ye geçtim dokunmatik win7 de de çalışıyo :D

sarprock

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Admin Olmadı sağol ama buna bir çözüm bulurmusun:blase:

kemikci05

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben win7 installer indirdim crash verdi :mad::mad: hala açılmıyorrrrr help me!!!! :mad::mad:

TrollMiav

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bilgisayarın içine etmişsin bu bir minecraft win7 de çalışıyor bu iki bide dokunmatik ekranla hava atmaya çalışma bu üçççç

wannowerk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Driver güncelle www.java.com sonra <== bu siteden java son sürüm indir muhtemelen olacaktır bende çalışıyor :)