WestSurvival/Survival Hayati/Koylu Takas/WestSurvival.nitrado.net

ByNysTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
#########################
WestSurvival.nitrado.net
############################

|+| Sürüm:1.7.2-1.7.4-1.7.5 |+|
|+| Kapasite:26 Slot (Artirilacaktir) |+|
|+| Kapanma Riski Yok |+|

Açikçasi açma amacimiz Size Adil,Küfürsüz Adminlerin ilgili olduğu bir sunucu yapmak Tabi bunun içinde emek gerikiyor her yorumunuzu ciddiye aliriz suanlik acemilik döneminde olsak bile .

Acikcasi Vipleri pek ayirmiyoruz Ama siz dersinizki su su su cok fazla tabikide biz onlari yükseltir veya coğaltiriz .

Kurallari Serveremize Girip /Rules Komutuyla Öğrenebilirsiniz

Özelliklerimiz Köylü takasimiz Mevcut Kücük Bir Seyyar Satici Gibi Marketimiz mevcut İpeksi kazmayla Spawner kazabilirsinzi veya Treeasist Plugini sayesinde Ağaci bastan kirip odun kolayca Kazanabilirsiniz

Hikayemiz Bir gün Gine Bu forumda gezinirken yetkili alimlarind bos bos bir Konu gordum yetkili pluginer araniyor diye tabide durarmıyım hemen atladim üstüne adamla konustuk filan anlastik ee sonunda hikayemiz başlayip sunucumuzu kurduk.

Kurucu Skype:adnantunakan2
Admin Skype:keskinbey488
moderator skype:berkay.kanat1

Pek düzenli yapamazakta fotorafı Buda Serverden Bir Gorsel
Slot Yükseltildi

Son düzenleme:

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bütün resimler kırık lo

ErenKobal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere girilmiyor bot attack detected hatası alıyorum 10 dakikadır bekliyorum

ByNysTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bütün resimler kırık lo
Konuyu Düzenliyip Resimlerin Linklerini yeniliyeceğim

servere girilmiyor bot attack detected hatası alıyorum 10 dakikadır bekliyorum
Bir plugin hatasi galiba dostum bu hatayi berlirttiğin için saol

Bütün resimler kırık lo
Resimlerin Linkleri Yelinde Kiriklar Linkler Giderildi

GÜNCEL
++++
GÜNCEL
++++
GÜNCEL

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Viplere p4 ? P20 Vereydiniz iğrenç sunucu.

KeremÖzdemöir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer ki konuyu daha düzenli bir hale sokarsanız başarılı bir hayatta kalma sunucu olabilir.Ama şöyle bir tavsiye vereyim emek sunucu açmak istiyorsanız treeasist ve ipeksi ile spawner almayı kapatmalısınız bunlar çünkü emeğin dışına kaçıyor.Başarılar ..

ByNysTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer ki konuyu daha düzenli bir hale sokarsanız başarılı bir hayatta kalma sunucu olabilir.Ama şöyle bir tavsiye vereyim emek sunucu açmak istiyorsanız treeasist ve ipeksi ile spawner almayı kapatmalısınız bunlar çünkü emeğin dışına kaçıyor.Başarılar ..
Suan biraz konu acmakta acemiyim yani ilk 2. 3. açişim diyebilir elimden geleni yapicağim herşeyi dikkate aliyorum tabikide yorumlariniz benim için önemli 2 kişi ile serveri idare etmeye calisiyoruz arada yardim lazim aliyor her insanin bilmediği şeyler vardir aradada burdan destek aliyoruz veya nitradonun forumlarından

Yorumunuz için teşekkürler birde nasil daha iyi hale getirebilceğimize örnekler verebilirsiniz cok mutlu olurum

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Suan biraz konu acmakta acemiyim yani ilk 2. 3. açişim diyebilir elimden geleni yapicağim herşeyi dikkate aliyorum tabikide yorumlariniz benim için önemli 2 kişi ile serveri idare etmeye calisiyoruz arada yardim lazim aliyor her insanin bilmediği şeyler vardir aradada burdan destek aliyoruz veya nitradonun forumlarından

Yorumunuz için teşekkürler birde nasil daha iyi hale getirebilceğimize örnekler verebilirsiniz cok mutlu olurum
Anti-Lapis

ByNysTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
+++++
Güncel
-Vip kitleri Değiştirildi,İhale Eklendi
++++