[WebSite] MINELEADER Full, Hatasız, Harika Kendine Özgü Tasarımı Olan Script

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bildigin kadarıyla admin paneli yok sadece giriş yapabiliyorsunuz onun dışında başka bir şey olmuyor diye biliyorum fakat ürün ekleme duyuru ekleme v.s normal ekleniyor craftweb'deki gibi değil ama yapımcısı fırat craftweb gibi admin paneli eklerse onu bilemem..
Bu arada Yaman dedin ya CraftWeb diye işte anahtar nokta burası esasında benzerler aslını her zaman yüceltir.

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
Admin paneli yok mu ? Admin paneli yoksa ticketler nereye gidecek acaba ve nasıl ürün eklenecek bence ve ayriyeten /admin yazınca giriş sistemine yönlendiriliyor bir konu hakkında yeteri bilgiye sahip olmadan bir şey yazmanızı tavsiye etmem
Eskiden bu script bu tema bendede vardı benim hatırladıgım kadarıyla emailinize geliyordu fakat değiştirdiyse bilmiyorum fırat..

MineLeader

mc.MineLeader.net
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar dandik derken scripti kast etmedim dandik kelimesini tasarımi için bahsettim ve bu benim düşüncem. Yaman admin paneli var. Sen sordugun zamandan 1 ay geçti şu an var fakat tasarim olarak hiçbir özen göstermedim çünkü sadece siz görüyorsunuz pek önem duymadım. Yaman kardeşim yanlış bilgi verme lütfen

Ayrica dandik derken asla CraftWeb'in sitesini bahsetmedim.

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar dandik derken scripti kast etmedim dandik kelimesini tasarımi için bahsettim ve bu benim düşüncem. Yaman admin paneli var. Sen sordugun zamandan 1 ay geçti şu an var fakat tasarim olarak hiçbir özen göstermedim çünkü sadece siz görüyorsunuz pek önem duymadım. Yaman kardeşim yanlış bilgi verme lütfen

Ayrica dandik derken asla CraftWeb'in sitesini bahsetmedim.
Dandik dediğin scriptleri özelden atabilir misin? merak ettim

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben "dandik ve pahalı script" derken ne demek istediğini biliyorum ama neyse...
Şifremi Unuttum rise'de var.

Ayrıca market açığını kapatmak istediğinde bana geldiğini yardım alamayınca nasıl döndüğünün konusunu pek açmak istemem açıkcası.
Scripti satıyorsun iyi ama kimseyi kötüleyemezsin.

MineLeader

mc.MineLeader.net
En iyi cevaplar
0
Ben "dandik ve pahalı script" derken ne demek istediğini biliyorum ama neyse...
Şifremi Unuttum rise'de var.

Ayrıca market açığını kapatmak istediğinde bana geldiğini yardım alamayınca nasıl döndüğünün konusunu pek açmak istemem açıkcası.
Scripti satıyorsun iyi ama kimseyi kötüleyemezsin.
Merhaba scriptini asla kötülemedim sadece tasarimini beğenmedim. Scriptin harika ona asla bi sözüm yok. Ama haklısın dediğinde özür dilerim. Ayrica sifremi unuttum craftrisede var ama craftrise scriptini satmiyor yani ben satanlar arasinda var demek istedim.

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba scriptini asla kötülemedim sadece tasarimini beğenmedim. Scriptin harika ona asla bi sözüm yok. Ama haklısın dediğinde özür dilerim. Ayrica sifremi unuttum craftrisede var ama craftrise scriptini satmiyor yani ben satanlar arasinda var demek istedim.
Hayır, scripti satıyoruz hala sadece konumuz yok.

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullanılan bootstrap skinini sen mi yaptın yoksa bir yerden mi aldın?
Ha bir de dosya dizinini atabilirsen çok hoş olur.

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Site gayet güzel duruyor satın olacak arkadaşları tebrik ederim :)

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarım tamamen bana ait. Herhangi bir api filan bulunmamakta.
Yaptığın şeyde apilik bir şey yok ki? Yaptığın şeyde biir bootstrap skini bulunmakta (bootstrap'ın stil özelliklerinin değiştirilerek aynı componentlerin farklı stildeki hallerinin kullanılması), bu skini sen mi yaptın yoksa bir yerden satın mı aldın onu sormuştum. Evet dosya dizinini atarsan @Berk ile çok memnun olacağız.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kötü bir şeymiş gibi API olmadığını söylediğine göre API'nin ne olduğunu bilmiyorsun sanırım?
Vay be acaba o ödeme sayfasını nasıl yapmış acaba manual mi adam skypeden ekliyo ödeme yapıyo admin adamın hesabına kredi yüklüyo

Mobil ödeme sistemi olarak batihostun sisteminimi kullanıyorsun yoksa maxödeme mi ?
Adam dedi ya hiçbir api yok diye yani hiçbiri :)