[WebSite] MINELEADER Full, Hatasız, Harika Kendine Özgü Tasarımı Olan Script

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzelmiş... alan kişiye şimdiden tebrikler

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Site satın alınınca satıştan kalkıyor mu ?

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mobil ödeme sistemi nasıl oluyor? Biz herhangi ekstra bir ücret ödememiz gerekiyormu?

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok başarılı kod ile yazılmış site tebrik ederim.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dosya dizinlerinden fotoğraf atsana ve ayar dosyalarından

grighton

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güzel ama sanki biraz craftweb ve rise projesinin birleştirilmiş hali gibi olmuş.Admin panelininde fotoğrafını atarmısınız acaba

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel. Hani belki alabilirim. Ama bir ricam olacak. Skype'nize ekleme isteği attım. Oradan yazarım.

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
Güzel ama sanki biraz craftweb ve rise projesinin birleştirilmiş hali gibi olmuş.Admin panelininde fotoğrafını atarmısınız acaba
Bildigin kadarıyla admin paneli yok sadece giriş yapabiliyorsunuz onun dışında başka bir şey olmuyor diye biliyorum fakat ürün ekleme duyuru ekleme v.s normal ekleniyor craftweb'deki gibi değil ama yapımcısı fırat craftweb gibi admin paneli eklerse onu bilemem..

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bildigin kadarıyla admin paneli yok sadece giriş yapabiliyorsunuz onun dışında başka bir şey olmuyor diye biliyorum fakat ürün ekleme duyuru ekleme v.s normal ekleniyor craftweb'deki gibi değil ama yapımcısı fırat craftweb gibi admin paneli eklerse onu bilemem..
Admin panel ekler ise kurulsuz 100₺ fln yapar.

Bu arada dandik ve pahalı scriptlere örenk alabilirmiyim bir de dosya dizinine ayar dosyasına...

grighton

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Admin paneli yok mu ? Admin paneli yoksa ticketler nereye gidecek acaba ve nasıl ürün eklenecek bence ve ayriyeten /admin yazınca giriş sistemine yönlendiriliyor bir konu hakkında yeteri bilgiye sahip olmadan bir şey yazmanızı tavsiye etmem