Viyanos Diyarı

Beğendiniz mi?

• Evet.

Kullanılan: 4 66.7%
  • Hayır.

Kullanılan: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6

Nefdulin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açıklama:

Evet beyler.Bildiğiniz gibi(bilmiyorda olabilirsiniz)bundan 2-3 ay önce bir harita paylaşmıştım.Haritada işte evler filan vardı.Paylaştığım zaman haritanın%10 filan tamamlanmıştı.Sonradan da en son haritayla uğraştığımda ise %40 larına gelmiştim.1 şehir 1 kasaba ve 3 köy yapmıştım.Yaklaşık 50-60 ev bulunmaktaydı haritada.Fakat bir süre sonra sıkıldım ve bugün yeni bir haritaya başladım.Haritaya iyi bir isim bulamadığımdan bir önceki haritamın adını koydum.Bu haritanın farklı yönü ise haritada bazı npc'lerden alabildiğimiz görevlerin bulunması.Görevler belirli bir hikaye şeklinde ilerliyor.Daha bugün başladığım için fazla bir şey yapamadım 5 görev koydum.Ama yaparken gerçekten eğlendim.Ve bunu 50-60 göreve kadar devam ettirmeyi planlıyorum.Bu 50-60 görev içinde tabii ki başka köylere başka kasabalara belki şehirlere bile gidebilirsiniz.Görevleri sizi sıkmayan bir şekilde oluşturmaya çalışıyorum.Görevlerin nasıl işlediği konusunada gelirsek.Görevleri istediğiniz gibi karman çorman bir şekilde yani karışık karışık yapamıyorsunuz.(Yaparsınızda yapmayın siz :) )Mesela ilk olarak Görev 1'den başlıyorsunuz sonra Görev 2 yi yapıyorsunuz,sonra 3 sonra 4'ü gibi.Ama şunu yapamazsınız 1.görevi yapmadan 3.görevi yapmak gibi bir şey.Çünkü bazen görevler belirli bir hikaye çizgisinde gelişiyor.Mesela ilk görevi aldığımız npc oduncu.Oduncu görevlerini yaparken demirci ve şifacı görevleri açılıyor.Aslında bir nevi Gta'nın görev sistemine benzettim :p.Görevleri yaptıktan sonra mesela görevimiz bize 3 odun topla diyor.3 odunu topladıktan sonra npc'nin evinin bulundu yerde bir alt kat var buraya gelip görev numaranızın olduğu yere(görev 2 ise görev 2 nin olduğu boşluğa)topladığımız 3 odunu atıyoruz ve bir kapı açılıyor.Bu kapının açıldığı yerde sandık var bu sandıkta bizim ödülümüz.Aslında oldukça basit.5 görev az ama ilk günden bence iyi bir performans tek kişi olduğum düşünülürse.Hayırlısıyla yakın bir zamanda tamını da oynayacaksınız.Şimdi fotoğraflara ve linke geçelim.

Resimler:

http://imageshack.us/g/155/20120702205029.png/
Not:Arkadaşlar fotoğraflar konusunda teknik bir hata yaşadığım için size fotoğrafları böyle takdim etmek zorundayım.Problem için özür dilerim.
Link:

http://s2.dosya.tc/server17/zPUBVw/ViyanosDiyar_.rar.html

dogukan1903

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İndiriyorum kardeş
Cok Güzele Benziyor..:)

Nefdulin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Umarım beğenirsin.Beyler hadi yorum yapın ecük :D

Nefdulin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Daha bitmedi :D.Tam sürümünü en yakın zamanda çıkartmaya çalışacağım.şu an görevleri yazmakla uğraşıyorum.Daha onlara göre inşalar yapacağım.İşim çok ama en kısa sürede bitirmeye çalışacağım.

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndiriyorum böyle bir şey mine crafta iyi gider hem sen yaşıycan hemde canın sıkılınca görev yapcan iyiymiş. Tebrikler.

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yükleyemedim haritayı gerçi ben pek bilmiyorum harita yüklemeyi, mod, texture pack vs.. Birisi yardımcı olabilir mi ?

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yüklemeyi öğrendim. Saves dosyasında görünüyo ama oyunda maplerde yok ne yapabilirim çok istiyorum bu mapi oynamayı :( bide benim minecraft 1.2.5 bi sorun olur muki?

fiend96

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mount and Blade'e döner minecraft bununla :D

shaki05

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ffffff ffffffffffff fffffffffffff ffffffffffff

batuhanwwe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nefdulin arkadasim mesela soyle bir mod custom npcs mod npc yaratabiliyon satici kiralik asker asker gibi onunlan da gorev sistemini yere getirebilirsin hem takas yapabilirsin
bu modu kullanan hic turk haritasi gormedim ki bir haritada adam magaza yapmis ama npc fln yok yani satici
yok