Visatadaki recover win7 ye geçince gider mi

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şöyle bir şey oldu bugün farkettim windows diskimi onarmamı veya değiştirmemi aksi takdirde yedekleme yapmazsam verilerimin siliniceğini söledi tmm yap ozm diyenler olmuştur ama şöyle bir şey var ben 2007 yılında bu pc yi aldığımda vistaydı 1 sene önce win7 yaptım fakat 2 windws kullanmak için c de vista kaldı d ye win7 yükledim ve sorunlar başladı ilk başlarda vistada bazı sorunlar olmaya başladı ben win7 de kalım diye c sürücüsünü silmeye kalktım fakat sadece belli şeyleri sildi gerisini izin alman gerek dedi ve windows dosyaları kaldı sorun şu benim pc nin recover diye bir özelliği var 2007 yılında bir yedekleme yaptım 8gb boyutunda o yedekleme recoverde hala duruomudur duruosa onu yaparsam yine vistayamı geçicek yardım edin az zamanım kaldı internetten okuduma göre bir süre böyle uyarıo yapmazsam pc çöküomuş ve benim pc de orginal olduğu için açıkcası win7 ye verdiğim para gitsi istemiyorum acil yardım edin nolur :(

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Elinde Win7 DVDSi yok mu ondan çevir direk.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Ya şimdi Vistada bariz sorunlar var. Pek tavsiye edebileceğim bir sürüm değil :) Imkanın varsa 7 kur derim sıfırdan tertemiz ama öyle Cde bir tane Dde bir tane olmaz. 7 kuramiyorsan temiz gelen CDlerden Vista kur.

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ya şimdi Vistada bariz sorunlar var. Pek tavsiye edebileceğim bir sürüm değil :) Imkanın varsa 7 kur derim sıfırdan tertemiz ama öyle Cde bir tane Dde bir tane olmaz. 7 kuramiyorsan temiz gelen CDlerden Vista kur.
şimdi baktımda hatta ben şöyle yapayım skype varsa ben sana görüntülü olarak gösteriyim yanında gelen cd leri ama vista kurma cd si yok hepsi onarma cleri benim sorudğum şu yani olmadı xp ye geçerim diecem ama dx10 ekran kartım var ve xp 9 desteklio sadece :( ozm vistaya geri döncez 4 sene kullandım okadarda sorunlu sistem değil ama şimdi nese ben asıl konuya geçim şimdi recover diye bi doya var onun 10 gb boyutu var pc içindeymiş öyle duydum 8gb lik bi veri var içinde ben samsung recover sludion3 den bunu tam yükleme yaparsam bana pc yi ilk aldığın hale döner diyo fakat bunu vista olarakmı saycak 7 olarakmı emin değilim onun için yapmıyorum Bu arada laptop kullanıyorum samsung r510 bi araştırımısın hepi ingilizce siteler ben bişi anlamadımda :(

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Şimdi anladigima göre 10gblik bir Recovery bölümün var. Bu yanılmıyorsam hard disklerin yanında gözüküyor. 8 gblik da dosya var içinde. Ben laptop aldığımda da öyle gelmişti. Herhangi bir recovery programıyla bu yedeği yuklersen bilgisayarını ilk aldığın hale döner yani bilgisayarına ilk yüklü olan işletim sistemine döner Vista gelmiş galiba laptop sana Vistaya döner o bilgisayar. Yanlış anlamadıysam olay böyle :) Skype yardımcı olamiyorum donanimsal bir hata oldu bilgisayarimda telefondan giriyorum.

1efe1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Git temiz bi format at.Okucaktım sabah sabah dayanamadım basım agrıdı.
Format at yada attır.De adamada win7 i kur.Tmm der okadr.
Pcnin beynini karıstırmısın.
C de D de ayrı bi sistemmi kurdun naptin.
Ne Kadar basit okadar rahat.
Sistem C de kurulu deilmi.Yedekliyecegin seyi D ye at.
Niye buna kafa youyon git soyle PC den anlayan bireine o yapsın parasıyla.

Bizi bi pc den anlayam b i amca geldiydi baktı söyle bi hemen anladi sorunu.Sorun yoktu ama.Daha önce birisine formatt attırdım adam xp kurmus.
O amcada ne yaptın olm dedi.Bu pcye XP olurmu hic dedi :D.Attırdım formatı yukledi win7 i pc de olan ara ara hatalar kalktı bende kurtuldum.
Kapanırken rundll32 kapatılamıor simdi sonlandır fln diodu.

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Git temiz bi format at.Okucaktım sabah sabah dayanamadım basım agrıdı.
Format at yada attır.De adamada win7 i kur.Tmm der okadr.
Pcnin beynini karıstırmısın.
C de D de ayrı bi sistemmi kurdun naptin.
Ne Kadar basit okadar rahat.
Sistem C de kurulu deilmi.Yedekliyecegin seyi D ye at.
Niye buna kafa youyon git soyle PC den anlayan bireine o yapsın parasıyla.

Bizi bi pc den anlayam b i amca geldiydi baktı söyle bi hemen anladi sorunu.Sorun yoktu ama.Daha önce birisine formatt attırdım adam xp kurmus.
O amcada ne yaptın olm dedi.Bu pcye XP olurmu hic dedi :D.Attırdım formatı yukledi win7 i pc de olan ara ara hatalar kalktı bende kurtuldum.
Kapanırken rundll32 kapatılamıor simdi sonlandır fln diodu.
format atcamd hem baya bi verim var onları eski pc ye atıcağım fakat elimde sadece 4 gb lik usb var onunlada 80 gb veriyi diger pc ye atmak zor olucaktır