Vip Parası Yolladım Ancak Vip Vermeden Banlandım

Agapios

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Oncelikle Arkadaşlar
Ben Bir Sw de Vip Aldım Yani Parayı Yolladım ''25 TL'' ve Sonra Sw De Oynadım Biraz Çok Adam Olduruyorum Diye Sunucu Sahibi Suçsuz Yere Banladı '' Adamlar Şikayet Etmişler '' Bunu Nerede Şikayet Edebiliriz?

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
neyazikki birsey yapamazsin vip alirken adminleri ve serveri arastirmak zorundasin örnek olarak sunucu nekadardir acik nekadar daha acik kalir yada adminler insanmi yoksa hayvanmi gibi :) eger yeterince arastirmassan bu sekilde madur olursun g.o.

Agapios

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
neyazikki birsey yapamazsin vip alirken adminleri ve serveri arastirmak zorundasin örnek olarak sunucu nekadardir acik nekadar daha acik kalir yada adminler insanmi yoksa hayvanmi gibi :) eger yeterince arastirmassan bu sekilde madur olursun g.o.

saol
Buna kimse bir şey yapamaz... Kendin parayı vermişsin bundan şikayetçi olamazsın... ( yasal olarak ) Tek yapabileceğin şey SUNUCU ŞİKAYETLERİ bölümüne konu açmak...
bu arada sunucu şikayetleri bolumunun linkini atabilirmisin ? rica etsem

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
3. Kişi olarak sunucuyu ne kadar şikayet edersen et, bir şey değişmeyecek. Kendini yorduğuna değmez yeni açılan sunuculara da para vermeyin sakın!