Vienicome adına*

JawsomeMkIII

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sohbette "4muna" (sansürsüz hali*) küfür hakaret sayılıyormuş, bukadar acı ilkokul seviyesi kurallar insanı sinirlendirmekten başka bir işe yaramıyor
Ki bundan öncede "fuck" yazan ve tamamen eğlence için konulmuş ucu herhangi bir millete dokunmayan bir resim paylaştığım için uyarı almıştım
O yüzden @Vienicome olarak akıl sağlığım için terkediyorum forumu
Vede sohbete yazdığım son mesajları hatırlamıyorum umarım "4muna" dediğim içindir, eğer "türk youtube ortamı bukadarmı iğrençmiş" dediğim içinse terk etmekte çok geç kalmışım
Bu mesajı istediğiniz kişiye gönderme/rant olarak algılayabilirsiniz yada algılamayabilirsiniz ve arkamdan (2. kez*) istediğiniz kadar sayıp sövebilirsiniz

"4" yerine bir sayfa küfür değil "A" koyacaksınız sadece

Son düzenleme:

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

böyle bi konuyu görünce aklıma direk neira geldi. gittim baktım uyarıyı kim vermiş diye, neira vermiş. çok güzel tahmin etmişim keşke bu tahmin yeteneğim sınavlarda da etkili olsa. neira diyince akla direk gereksiz uyarı gelir. moderatörler artık kafalarına göre uyarı verebiliyor eskiden yoktu böyle bir şey. kendisinin spam olarak kabul ettiği her şeye uyarı verebiliyor olmasa bile.

bu konununda kaldırılma ihtimali var.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sana ana avrat sövüp 4 koysam bu küfür sayılmayacak mı ?
küfür küfürdür.

ister a yerine 4 koy, ister s yerine $.
her türlü küfür.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sizin terbiye ve karakter seviyenize göre sayılmıyordur. Neden olduğunu, özelden yolladığınız mesajla açıklamıştım küfürün her şekli YASAK.

=>"Gönderide bulunmadan önce, lütfen Forum Kuralları ndan haberdar olun. Ayrıca Sık Sorulan Sorular ada göz atmayı unutmayın."

=>" 1.Küfür Kullanımı

Aile dostu bir forum olarak tüm içeriğimizin bütün yaş gruplarına uygun olması gerekmektedir. Uygunsuz içerik barındıran tüm gönderiler ceza almanıza neden olabilir. Bunlara; resimler, videolar, otomatik sansürlenen kelimeler (****), kendi kendinize sansürleme (a.../s***r) ve kısaltmalarda (bs) dahildir."

=> " Sohbet
Tüm forum kuralları burada da geçerlidir. Sunucu tanıtım mesajları yasaktır."

Bu yazı boş yere forumda yer kaplamıyor değil mi ? Çok zor bir şey değil. Forumda yazdığınız her şeyden ve kural ihlalinden sorumlusunuz.Forumun kurallarını kabul ederek burada yer alıyorsunuz.Bunlara uymadıkça uyarı almanız sanki çok olağan üstü bir şeymiş gibi uyarı veren yetkililere de sıkıntı yaratıyorsunuz.Ne diyelim, umarım karşılaştığın yerin kurallarına uymaya özen gösterirsin.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
(Şimdi yeni yönetim nasıl davranıyor bilemediğim için görüntünün yanına bu mesajı da eklemek zorunda hissettim.)

(Burada gittiğine sevindim anlamı çıkmasın.)

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gitme bence. Yeni yönetim ellerimde can verecek. Sen de yardımcı olursun. Nerdeyse 4 senedir bu forumdasın ve şimdi çekip gidecek misin ? Değişik karakteristik özelliklere sahip bir insansın fakat forum senin gibilerle güzel. Bir kez daha düşün.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

böyle bi konuyu görünce aklıma direk neira geldi. gittim baktım uyarıyı kim vermiş diye, neira vermiş. çok güzel tahmin etmişim keşke bu tahmin yeteneğim sınavlarda da etkili olsa. neira diyince akla direk gereksiz uyarı gelir. moderatörler artık kafalarına göre uyarı verebiliyor eskiden yoktu böyle bir şey. kendisinin spam olarak kabul ettiği her şeye uyarı verebiliyor olmasa bile.

Evet herkes fütursuzca sövebilir, uyarı veren moderatör daima haksızdır.

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Jacksokıtta gereksiz uyarı veriyodu qnq