VeteranWinner / 1.7.2-AKTİF / Factions-PVP / mc.veteranwinner.com / 48GB Ram / Bosslar ve Görevler

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlgili kişilerin görevlerine son verildi ve sunucudan uzaklaştırıldı. 1-2 densiz yüzünden mahçup olmak istemeyiz. Herkesten teker teker özür dileriz.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kurucular öyle reziller ki keşke lapis gelseydi.End'e warp açtılar,lapis kazmak en azından el istiyor bu direk softcore yapiyor sunucuyu.Kaldır ya diyincede direk banlayıp motdmanager ile fake player atacak kadar çocuk ordusudur.Sunucuda adminler son derece ilgisiz ; rehberlerin yüzünü gören cennetlik cevap alan melek resmen,kurucuya günlerce sunucuya giremiyorum ........ hatası alıyorum vb. diyenlerin çoğunun hala çözülmediğini de biliyorsunuzdur sanırım.Az önce End kaldırılsın lapisten farkı yok dediğim için ipban attılar sağolsunlar.Fake oyuncu çıkardıklarının kanıtı olarak bir yetkili girdiginden 5-10 dakika sonra 30-40 oyuncunun girmesinden fark edebilirsiniz.Sunucu hardcore oldugundan her gün event deyip hiçbir event vb. yok.Sunucuda ki event vb. gibi alanlar flat bir dünyada olduğundan bug vb. yapip herşeyi kırıyorlar,bu düz dünyalarda bütün warpların birde wg'siz kopyaları var adamlar oradan malları çalıp bir güzel zengin geçiniyorlar.Sunucuda sadece vipler var gibi davranıyorlar;vip olmayanlar asla ilgi vb. bekleyemez.

Yeni olaylar : TORPİL

Raybeez55 diye biri Lydena'nın (Baş rehber) torpili ile rehber olup oyunculara cevap vb. vermiyor,eşya çalıyor,küfür ediyor ve aşırı kompleksi sayesinde sunucudan bezdiriyor.

Ve bunları paylaştığım için :

Son düzenleme:

bartu1234555

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kurucular öyle reziller ki keşke lapis gelseydi.End'e warp açtılar,lapis kazmak en azından el istiyor bu direk softcore yapiyor sunucuyu.Kaldır ya diyincede direk banlayıp motdmanager ile fake player atacak kadar çocuk ordusudur.Sunucuda adminler son derece ilgisiz ; rehberlerin yüzünü gören cennetlik cevap alan melek resmen,kurucuya günlerce sunucuya giremiyorum ........ hatası alıyorum vb. diyenlerin çoğunun hala çözülmediğini de biliyorsunuzdur sanırım.Az önce End kaldırılsın lapisten farkı yok dediğim için ipban attılar sağolsunlar.Fake oyuncu çıkardıklarının kanıtı olarak bir yetkili girdiginden 5-10 dakika sonra 30-40 oyuncunun girmesinden fark edebilirsiniz.Sunucu hardcore oldugundan her gün event deyip hiçbir event vb. yok.Sunucuda ki event vb. gibi alanlar flat bir dünyada olduğundan bug vb. yapip herşeyi kırıyorlar,bu düz dünyalarda bütün warpların birde wg'siz kopyaları var adamlar oradan malları çalıp bir güzel zengin geçiniyorlar.Sunucuda sadece vipler var gibi davranıyorlar;vip olmayanlar asla ilgi vb. bekleyemez.

Yeni olaylar : TORPİL

Raybeez55 diye biri Lydena'nın (Baş rehber) torpili ile rehber olup oyunculara cevap vb. vermiyor,eşya çalıyor,küfür ediyor ve aşırı kompleksi sayesinde sunucudan bezdiriyor.

Ve bunları paylaştığım için :
Bızım Klana For :D Aynen Kanka Haklısın ! Rehber Tayfası Cocuk Bunların
Bızım Klan Cıkmıs

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben loginna beni bilen bilir orda saçmabir konudan rehberliğim alındı :D

nzakow

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
"Your voice has been silenced" konuşma engeli yeme sebebimin açıklanmasının hakkaniyet açısından sağlıklı olacağını düşünüyorum

BugraHan_TR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
"Sunucu Kapandı" Güzel bir sunucuydu fakat yanlış yetkili seçimi bitirdi sunucuyu.Daha iyi olabilirdi.Şuanda 200-250' leri görebilirdi.Yinede Teşekkürler!

Sedat

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Geçen gün gerekli paylaşımları yaptım diye serverin altın sunuculugu gitti ve sadece rehberleri yüzünden hala cocuk yaştaki rehberleri almaya devam ediyorlar..