Unvanlar Geri Geliyor! - Xenforo 2!

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Unvanlar Geri Geliyor! - Xenforo 2!

Herkese tekrardan merhabalar! Bildiğiniz üzere forumumuz yaklaşık 1 ay önce Xenforo 2'ye geçiş yaptı ve bununla birlikte Gamer forumunda teknik değişiklikler meydana geldi; forum, Xenforo 1'den Xenforo 2'ye geçiş yaptı, tema değiştirildi, unvan sistemi kaldırıldı ve dahası...

Ama bugün bir mutlu haber vermek için buradayız, evet. Unvan sistemi geri geliyor!
Bugünden itibaren eskisi gibi unvan sistemine devam edeceğiz.
Duyuru - Unvanlar, Apoletler ve Madalyalar!

Saygılarımla,
- Pluginsel

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Eski Minecraft teması XenForo 2'ye uyarlansa hoş olur. Uzun zamandır o temayı kullanıyordum hem XenForo 2 hem de yeni tema gözüme çok batıyor.

Emekleriniz için teşekkürler

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ünvan nedir acaba, ben biraz ölmüştüm de o olaylar dönerken. :ha:

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir sürü ünvanı olan hesabım haksız yere ban yediğinden beri ünvanlar zerre umrumda değil :huh:.
Bir zamanların efsanesi grupların da gelmesini bekliyoruz.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bilmediği bölümler hakkında sırf ünvan için konu açanlar, ünvanı çok olunca kendini 140 IQ zanneden insanların seslerini duyuyorum.
Bana gönderme yapmayı ne zaman keseceğini gerçekten merak ediyorum. Forumda başka amacın yok mu senin Allah aşkına? İnsan birine bir şey söylediğinde onu ayna gibi görür. Bunu unutma derim.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilmediği bölümler hakkında sırf ünvan için konu açanlar, ünvanı çok olunca kendini 140 IQ zanneden insanların seslerini duyuyorum.
Bende burada kendisi buranın patronuymuş gibi davranıp insanların neler yaptığını yargılayanların sesini duyuyorum. En basit örnek olarak münazarayı vereyim sana. Okullarda bizlere münazara yarışması yapılıyor. Yapılmasının amacı öğrencileri bir şeyleri araştırmaya öğrenmeye ve tartışıp sosyal faaliyetler gerçekleştirmesine teşvik etmek. Burada da ünvanların olması insanlara bir şeyin peşinden koşma hevesi veriyor. Verilen bilgi kurallara uyduğu ve doğruluğu kesinleştiği sürece bir önemi yok. Ben bir bilgiyi bugün de öğrenebilirim. Eskiden de öğrenmiş olabilirim. Ama sonuçta öğrenmiş olmam benim yararımadır.
Bu forum ortamlarında gerçekten çok garip insanlar var. Her şeyin altında bir otluk bir saplık arama peşinde olmalar. Bir şey paylaşıldığında hemen hatasını yüzüne vurma çabasına girip nerede hata yapmış diye didik didik edip sonra da bağıra bağıra bak hatalısın demeler. Bunları gördükten bir süre sonra artık bıkıyor insan. Ben de forum yönettim ve bunlar gibi binlercesiyle de uğraştım. Konu açanların bazılarının amacı yetkili olmaktı bazılarının ise aktif olmak eğlenmek bir şeyler öğrenip paylaşmaktı. Haber sayfaları bir haber paylaştığında zevkine mi paylaşıyor sizce ? Yaptıkları işten bir kazanç sağladıkları için haber yapıyorlar.

Neyse daha uzatmak istemiyorum. İnsanların hevesini kırmaktan vazgeçin.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende burada kendisi buranın patronuymuş gibi davranıp insanların neler yaptığını yargılayanların sesini duyuyorum. En basit örnek olarak münazarayı vereyim sana. Okullarda bizlere münazara yarışması yapılıyor. Yapılmasının amacı öğrencileri bir şeyleri araştırmaya öğrenmeye ve tartışıp sosyal faaliyetler gerçekleştirmesine teşvik etmek. Burada da ünvanların olması insanlara bir şeyin peşinden koşma hevesi veriyor. Verilen bilgi kurallara uyduğu ve doğruluğu kesinleştiği sürece bir önemi yok. Ben bir bilgiyi bugün de öğrenebilirim. Eskiden de öğrenmiş olabilirim. Ama sonuçta öğrenmiş olmam benim yararımadır.
Bu forum ortamlarında gerçekten çok garip insanlar var. Her şeyin altında bir otluk bir saplık arama peşinde olmalar. Bir şey paylaşıldığında hemen hatasını yüzüne vurma çabasına girip nerede hata yapmış diye didik didik edip sonra da bağıra bağıra bak hatalısın demeler. Bunları gördükten bir süre sonra artık bıkıyor insan. Ben de forum yönettim ve bunlar gibi binlercesiyle de uğraştım. Konu açanların bazılarının amacı yetkili olmaktı bazılarının ise aktif olmak eğlenmek bir şeyler öğrenip paylaşmaktı. Haber sayfaları bir haber paylaştığında zevkine mi paylaşıyor sizce ? Yaptıkları işten bir kazanç sağladıkları için haber yapıyorlar.

Neyse daha uzatmak istemiyorum. İnsanların hevesini kırmaktan vazgeçin.
hatasını yüzüne vurma çabasına girip nerede hata yapmış diye didik didik edip sonra da bağıra bağıra bak hatalısın demeler.
Bu konuda haklısın, insanın hevesini kırıyor.
Fakat sırf ünvan elde etmek için, "Bilgi vereyim, hem ünvanımı alırım hem de bilgili gözükürüm." diyen insanlar yok değil. Ben kimseye yapmayın demiyorum. Kim ne yapmak istiyorsa yapar lakin bunu yapan insanların olduğu ortamda ne bir samimiyet kalır ne bir hakikat. Benim görüşüm bu yönde. Bu durumda da @Aquarius arkadaşımızın dediği cümle yanlış değil.

______
Ünvanların geri gelmesi çok iyi olur. Etkinlik Ünvanlarını çok beğeniyorum. Yarışmaya katılma hevesi oluşuyor ^_^

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hocam ben isim vererek konuşmadım. Sen bunu üstüne alınıyorsan senin sorunundur. Üstüne alınan alınabilir.
[automerge]1525269521[/automerge]

Bunun üstüme alınmayla alakası yok. Bariz şekilde gönderme yapıyorsun.[
[automerge]1525269994[/automerge]
Hocam ben isim vererek konuşmadım. Sen bunu üstüne alınıyorsan senin sorunundur. Üstüne alınan alınabilir.
[automerge]1525269521[/automerge]

Şöyle bir şey var hocam bir şeyin altında otluk saplık aramadım bu belli bir şey zaten görünüyor. Şu konuda sana hak veriyorum bazı insanların hevesini kırmış olabilir böyle cümleler öyle kişiler üstüne lütfen alınmasın, alınacağınıda zannetmiyorum zaten. İyi forumlar!
Bu yorumun bariz bir şekilde bana gönderme yaptığın belli. Üstüne alınmakla alakası yok. Neyse uzatmayalım.