UnderNight [RolePlay] "Gerçek roleplay"

erdimye54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben eskiden başka bir undernight prg serveribe üyeydim ?

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Valla senin alınman iyi olmuş iyi reklam yapmışsın hala sabırsızlıkla bekliyorum sınavların çoğu bitti ama hala bitmedi bu şeyler
[abi bi günde 4 sınav olabilir mi ???][DOUBLEPOST=1385050831,1384879100][/DOUBLEPOST]Hadi kardeş yav bi açamadın bi tarih ver tahminen en azından

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla senin alınman iyi olmuş iyi reklam yapmışsın hala sabırsızlıkla bekliyorum sınavların çoğu bitti ama hala bitmedi bu şeyler
[abi bi günde 4 sınav olabilir mi ???][DOUBLEPOST=1385050831,1384879100][/DOUBLEPOST]Hadi kardeş yav bi açamadın bi tarih ver tahminen en azından
Şöyle söyleyeyim bir RPG serverın açılmasını istiyorsan baya beklemen gerekir.(Baya beklemen dediğim nasıl ilerlediğini bilmiyorum çalışmaların ama ürer yani 1-2 hafta arada bazı işleri varsa bu uzayabilir.) Ayrıntılı bir harita, pluginler, hikaye zor iştir. Ben çok beklediğimi hatırlarım. :D

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş benim de serverim oldu rpg serverin plugini felan haritasını felan neredeyse hazır olduktan sonra yaptım.Yani bu konu biraz erken yapılmış gibi

OzyB

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeş benim de serverim oldu rpg serverin plugini felan haritasını felan neredeyse hazır olduktan sonra yaptım.Yani bu konu biraz erken yapılmış gibi

Konu bilerek erken açıldı. Aksi takdirde Forumda başvuru olarak bir kartopu etkisi oluyor. Çok fazla başvuruyla baş etmek bir o kadar zor oluyor. Ayrıca sunucunun açılmasına önyargıyla yaklaşıldığı gibi 1 ay kadar yok 1 hafta içerisinde açılacaktır.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1 haftaysa iyi yav çok güzel olur umarım yine faction cu bebeler gelmez

OzyB

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
1 haftaysa iyi yav çok güzel olur umarım yine faction cu bebeler gelmez

Böyle denildiği için genelde kitle değişmiyor.20 kişi kendi aranızda rol yapma yerine "Factioncu bebelere" biraz şans verilse yardımcı olunsa aralarından rol yapanlar da çıkacaktır. 10 tane gelecekse en azından 3 tanesi. Bu da kötü bir rakam değil. Geniş bir kitle kesinlikle eğlenceyi artıracaktır.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
''factioncu bebeler'' in dışlanmasının sebebi kendini bir şey sanıpta bir tarafı kalkanların onları dışlamasından ibarettir , herkes ilk rpg deneyiminde kötü rol yapar bu bir gerçektir ve değiştirilemez , ama siz gidipte ilkkez rpg yapan insanları dışlarsanız işte ozaman onlar ''factioncu bebeler'' olur.onlara asla şans vermesseniz zaten herzaman kötü rol yapacaklardır , ama onlara öğretmenlik yapmaya çalışıp rpg yi öğretirseniz çoğu sizin düzeyinize gelir hatta sizi geçer . sizin gibi düşüncesiz insanlar rpg ortamında olduğu sürece faction rpg'den hep üstün olacaktır , eğer yeni katılanları dışlamassak ve onları aramıza alırsak gün gelecek ve faction serverler rpg kitlesinin altında ezilmeye başlıyacaktır , tabi rpg kitlesinin çoğu kendi başlayışını unuttu ve bu yaptığına devam edecek . her insana şans tanınmalıdır ,
her insanın ikinci bir şansı vardır .

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
''factioncu bebeler'' in dışlanmasının sebebi kendini bir şey sanıpta bir tarafı kalkanların onları dışlamasından ibarettir , herkes ilk rpg deneyiminde kötü rol yapar bu bir gerçektir ve değiştirilemez , ama siz gidipte ilkkez rpg yapan insanları dışlarsanız işte ozaman onlar ''factioncu bebeler'' olur.onlara asla şans vermesseniz zaten herzaman kötü rol yapacaklardır , ama onlara öğretmenlik yapmaya çalışıp rpg yi öğretirseniz çoğu sizin düzeyinize gelir hatta sizi geçer . sizin gibi düşüncesiz insanlar rpg ortamında olduğu sürece faction rpg'den hep üstün olacaktır , eğer yeni katılanları dışlamassak ve onları aramıza alırsak gün gelecek ve faction serverler rpg kitlesinin altında ezilmeye başlıyacaktır , tabi rpg kitlesinin çoğu kendi başlayışını unuttu ve bu yaptığına devam edecek . her insana şans tanınmalıdır ,
her insanın ikinci bir şansı vardır .

Kardeş tamam ben önceki serverimde hatta başvuru kolay yaptım herkes gelsin rpg serverleri sevsinler Türkiye'de sevilsin istedim.Ama dinlemiyorlar adamlar gidip izinsiz elmas felan buluyorlar.Elmas serverde yasaktı.Bide bi grup xray ile bir sürü elmas bulup serveri mahfetmiş herkezde elmas set vardı hepsine kızmıyorum ama bazı faction oyuncuları kolaya çok alışmış

OzyB

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeş tamam ben önceki serverimde hatta başvuru kolay yaptım herkes gelsin rpg serverleri sevsinler Türkiye'de sevilsin istedim.Ama dinlemiyorlar adamlar gidip izinsiz elmas felan buluyorlar.Elmas serverde yasaktı.Bide bi grup **** ile bir sürü elmas bulup serveri mahfetmiş herkezde elmas set vardı hepsine kızmıyorum ama bazı faction oyuncuları kolaya çok alışmış

Onlar biraz daha belli olur. Benim tabir ettiğim "ayıklama" şeklinde olur. Onları yapanların arasından rol yapmaya yatkın olanlar korkup ya da çekinip bunları tekrar etmezler ya da dikkatli olurlar. Diğerleri ise sunucudan uzaklaştırılırlar.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şu 1 hafta su gibi akıp geçse keşke hemen açılsa server sabırsızlıkla bekliyorum hiçbir oyunda böyle güzel rol yapılmıyor mount and blade de bile