Üzerinde Tam 6 Ay Uğraşılan Mcbasecraft Mapini Sizlere Hediye Ediyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SimasJasin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş senden çok önemli bir isteğim var istersen karşılığında sana para bile verebilirim
ben senin bu haritanı çok beğendim ama warpları kaydetmek sonra server pluginlerini tek tek bulmak için uğraştım ve hala heğsini toparlayamadım senden isteğim kendin bi 1.5.2 server açıp wg ayarlarını plugin ayarlarını fln yapsan warplar her şey wg fln sonra bana linkini atsan sana para bile veririm yani bukkit server ama :sırıtmak: skype veriyim al

lnsan99
ı değil L yanlış yazma :)

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen bunu 6 ayda yaptıa eminmisin ben denedim bi kere 10 bloktan sonra aman banane diğip bıraktım yani harika 8-)

hayaletsurat06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
helal be ellerine saglik super olmusssss +1 :alkış:[DOUBLEPOST=1369980552,1369980092][/DOUBLEPOST]yalniz bu inmiyo kardes AUTHORİZE DOWNLOAD a tikliyom olmuyoooo yardim dedin lutfennn :ağla:[DOUBLEPOST=1369980754][/DOUBLEPOST]yada sen kardes beni sykpeye ekle ordan yolla dosyayi burak.genc633 beni sykpe ekle kardes ordan atariz yada tarif edersin indirme seklini lutfen

livexcks

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kardes eline kolun sağlık güzel map plugins paketinide verseydin keşke

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seed de versen sevinirim ( map'in ).Çünkü kalenin bulunamaması sebeplerinden birisi de seed.

ZigZag

Marangoz
En iyi cevaplar
0
6 aymis pohh 1 haftada yaparım
AMA EMEK VAR HLL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...