Üyeleri Yorumlayalım

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Senin beni sevmeni istemiyorum. xDD
Onun seni sevdiğini söylemiyor ki ? Güzel insan demek sevdiği anlamına gelmez ki ? Kötü insanlar sevilmez ki ? Ben seni seviyorum dememiş kısaca ...
(Okulun watsapp grubundaki saçma sapan dini muhabbetler ... havadan inen at falan :( )

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Kimse beni tanımıyah
depresyon staylaaa

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Depresyondayım.
Beni kimse yorumlamamış :(
(Kendimi bile yorumlayamıyorum. Acaba ben aslında yok muyum :()

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence konu çöpden farksız herkes aynı kişiyi etiketliyor bi anlamı kalmadı

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madem beni yazacak yok :D

@JusticeWhipsSs
Kendisini çok severim . İyi bir insandır . Güvenebileceğim ve yakın arkadaş olarak gördüğüm bir kişidir .

@Alps

Kendisi diğer forumda da arkadaşımdır . Severim , diğer forumdan ayrıldığında biraz üzülmüştüm .
Kendisi çok iyi biri ve güvenli ; küfür etmeyen , Türkçesine önem veren bir insandır .
Yazı Stilimi Çaldın ._.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
@Sergunkorowakurwa
Aslında neredeyse hiç tanımıyom :D
Arada oyunda atarlandığında steamden skypeden
anlatıyor sövüyor :D ben de okuyom gülüyom
Aklıma insan gelmedi :(
Aslında küfür etmem pülüs hoşuna gidiyir diye ediyrum istemiyirsen etmeyüm[DOUBLEPOST=1419367821,1419367737][/DOUBLEPOST]
Çiğnediğiniz kurallar:
3. madde
Spam
"+1, süper, güzel" v.b mesajlar, sadece resim, meme(caps) veya ifade içeren mesajlar göndermek spam olarak kabul edilir ve izin verilmez.

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@rayandu06

Kendisini nedense iyi biri olarak görüyorum.
Ve bir gün onunla forumu ele geçireceğiz(içime doğdu)...

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aslında küfür etmem pülüs hoşuna gidiyir diye ediyrum istemiyirsen etmeyüm[DOUBLEPOST=1419367821,1419367737][/DOUBLEPOST]
Çiğnediğiniz kurallar:
3. madde
Spam
"+1, süper, güzel" v.b mesajlar, sadece resim, meme(caps) veya ifade içeren mesajlar göndermek spam olarak kabul edilir ve izin verilmez.
Sadece videolara yasak demiyor ne de olsa ? :(

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@AlichosTR
Forumda tanıştığım ve bana en yararlı olan kişi.Kendisine nedensizce saygı duyuyorum. :D

@AtomTR
Forumda tanıdığım ilk kişi.Ne kadar sevmesem de :) ( toplasan bir kere öm konuştuk onda da bir sorunum vardı çözdü sağolsun :D)

Ulan duygulandım bee

slayer23

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Polkakorowakurwa bu adamı ben tanıyalı 1 yıl filan oldubayağı iyi adamdır gaydir filan ama iyi adam bide adını bi sabit tutamadı orası ayrı :)
@Susanoo Yalama gençlerin yaşayan son 3-5 üyesinden biri geri kalan öldü yaşama amacı sadece tf2 oynamak o derece :)
@MUHDE Kendisini yalama gençlerde tanıdım ve gerçekten iyi bi adam site çökertmede üstüne yok :)
@Mr1KinG bu adam ne yaşar ne ölür ikisiarasında bir şey arada sesi çıkar ama bazen hiç duyulmaz :)
@Emir77 Yalama gençlern kurucusu bi efsanenin yaratıcısı şu sıralar ölü durumda oda iyi insandır esasen :)

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım ben yetkilileri eleştireceğim ;
@craft_man hakkında konuşabileceğim saygı duyduğum bir abimiz. Forumu elinden geldiği kadarıyla adam etmeye çalışıyor fakat bazen üyeler fazla tepki veriyor.
@BONANZA sürekli çekilişler yapan, pek de aktif olmayan (belki de ben öyle biliyorum), profil fotosu şekil bir abi.
@tekno 51 saygıdeğer, pek kaba olmayıp pekde yavşamayan, fazla yüz vermeyen, kuralcı bir yetkili. Forumun can damarı.