Üstteki üyeyi nasıl öldürürsün?

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burda üstteki mesajı yazan üyeyi nasıl öldürceğinizi yazıyosunuz örneğin;

A-Üstteki üyeyi bıçaklarım
B-Üstümdekini binadan atarım
.
.
.

gibi :D şimdi ilk ben yazdım öldürün beni :D

minecraft survival

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Üstümdekini bıçaklayıp her bi tarafını kesip her bi parçasını dağın yamaçlarından aşağı atarım
Edit:Çok caniyim :D

erdimye54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kollarını ve bacaklarını kesip yerlerine kazık sokarım gelinlik giydirip lağıma atarım

Cromedal

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kollarını keser göğsüne diker, bacaklarını kafasına yapıştırır, teletabi köstümü giydirir, erkek organından ipe bağlar gökdelenden sarkıtıp atarım, üstüne TNT koyar patlatır, cesedini sivrisineklere yem eder, o sivrisinekleri igoanalara yedirtir, onları da aslanlara yem ederimm. Oh rahatladım hihihihi :D

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
10000 volt elektrik veririm akciğerini çıkarırım ip e bağlarim üstüne 5000 tnt koyup patlatirim

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben hiç uğraşmam ustüne asit dökerim

SergenTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
penisini keserim ve bu sayede hayat damarlarından biri kopmuş olur ve kan kaybından olur:D

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kafanı kesip çıplak yaparım bir volkanın içine atarım :D

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kafasini keserim ve onla futbol oynari. Ardindan gozunu cikartip kuruturum sonrada kullarini kewip burnunbagirsaklaklarini cikaip agzina sokarim ve nefes borusuna bikac bobrek akcigerlerinede bimba koyup finaldr patlatirim nasil

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne psikopat milletiz lan :D

Üstteki üye senin derini kazır sonra tuzlu suya atıp acı çekmeni beklerim ardından boğulmadan üşümüşsündür diye lavlara atarım ve sen orada yanarken ağzına el bombası atarım.Böylece patlatıp yanıp acı içinde ölürsün :D

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
mahzii bitin :D ilk önce gözünü çıkarrım sonra o gözü bi tarafına koyarım balkondan aşşa atarım emine teyzeden seni geri isterim çope atarım çop yerine gidersin bogolursun igice sonra seni fareler yer yer geberirsin :D

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D sne konuştun yine ölecen :D seni ilk kamyona baglarım 50gün boyunca orda aç susuz durursun sonra helikopterdeki dünyanın en iyi dinamitini midene sokarım ameliat yontemi ile sonra lava atıp patlatırım :D:D:D

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
elimile vücüdunu parçalayıp kalbini çıkarırım sonra seni atom bombasıyla patlatırım ben bir piskopatımmmm :D
seni i hapisahne işkence odasında baglı çıplak 3 fare arasında 300 gün bırakırım :D son gününde ise seni çıkarıp kafanı keserim o kafanı bi fareye verrim o kafanı yerken 5 atom bombası 2 manyetizzma kiralarım devre olluşturarak manyetizzmaların en altına atomları yerleştirip bi patlatırım :D sonra kalan parçalarını gömerim sonra 30 gün sonra o parçaları çıkartıp iskelet olarak seni müzeye koyarım 1 kötü ve 1 faydalı birsey yaptım :D

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
mal ya 300 gün kalınca zaten ölcem kafamı kessen nolcak
senseni minecraft a sokup 10 tane wither in arasina atarim witheri bilionmu?
ama ölü fareler :D fareleri yiyip kalırsın 300 gün .D wither ha bende mimnecrafta sokarım seni sonra mod yuklerım tank modu tanklan snei bitirrim :D