Türkiye'nin En Sağlam Antibot'u *Saldıralara Dur De ! *

Ign0Tr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tek Ip'den Tek Karakter Açabilirsiniz , 2 Tane Açmaya Çalışanlarınki Açılmaz Sölediğiniz Problem Buysa Normaldir ...

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
he bu arada " Ign0Tr" Kardeşim Bu AntiBot Pluginini Ben Yaptım/Ayarladım Diyorsun Ama Yanlız Şöyle bir Sorun Var Bu Plugin (antbiot) Senin Yaptığın Ayarlarının Aynısı [A-z ye] Bende Minecraft 1.4.6 'nın Sonundan (1.4.7 nin Başından) Beri Var. Bunu Nasıl Açıklayacaksın ?
Arkadaş plugini düzenlemiş. Kendisinin yazamayacağını düşünüyorum ancak gerçekten işe yarıyorsa düzenlemesinde bir problem görmüyorum.

Ign0Tr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaş plugini düzenlemiş. Kendisinin yazamayacağını düşünüyorum ancak gerçekten işe yarıyorsa düzenlemesinde bir problem görmüyorum.
Seninle Bu Konuyu Tartışmıştık , İnandıracağım Bir Şeyim Yok Yeni Pluginlerimide Göreceksiniz , Herkesin Denemesini İstiyorum Bu Plugini Emin Olsunlar ki En Sağlam Bot Programını Önlüyor . Denenmeden Yapılan Bir Şey Olsa Paylaşmaştım , Ginede Teşekkürler

Ign0Tr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Problem 2 Antibotun Yüklü veya'da Sunucundan Kaynaklanan bir şey Olabilir , Kullananlar var Böle Bir Problemi İlk Defa Görüyorum Bizde Problem Olmuyor Kullananlar Dahil ... Eğerki Çözebilirsem Sizinle İletişime Geçeceğim

Poor Craft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sana ne kadar çok teşekkür etsek ve ya etseler azdır, default Anti Bot diyen arkadaş kim bilmiyorum. Çoğu bot koruması olan sunucular tık diyor bir süre sonra paneli yüzünden ama bu mükkemel, sen gerçekten ayrı mükkemel bir insansın, bu plugini bedavaya verebilecek nadir insanlardansın, eline sağlık, başarılarının ve çalışmalarının devamını diliyorum Ign0Tr

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Malesef Kardeşim. Tüm Plugin Paketleriyle Denedim. !
AMA UYUMSUZLUK VAR!
Girdikten Direk Başka veya Çıktından Bida Girişte ''Failed'' Hatası Vermekte. DİKKAT Ediniz.
Plugin paketleriyle denemek ne demek! Hepsinde antibot tarzı bir şey var neredeyse. Kendiniz düzgünce denemedikçe başarıya ulaşamamanız normal. Suç atmayın.

Ign0Tr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Malesef Kardeşim. Tüm Plugin Paketleriyle Denedim. !
AMA UYUMSUZLUK VAR!
Girdikten Direk Başka veya Çıktından Bida Girişte ''Failed'' Hatası Vermekte. DİKKAT Ediniz.
Uyumsuzluğun Nedenini Bulamadım , Böle Bir Neden 2,3 Kişide Cıktı Pluginler Engelliyor Olabilir
Ben O Anlamda Demedim Tüm Pluginleriyle Denedim! Hepsinde Oluyor! Saldırı İle Saldırdım IP-BAN Atıyor Ama ''Failed'' Hatası Veriyor Arada Sırada. ? Bunda Haksız Değilim.
Bu Cevabına İse Bir Şey Diyemeyeceğim Çünkü hiçbir Bot Programı Bot Sokamıyor Servere , Botlar Bir Avast Antivürüs Programına Rastlamış Gibi Çarpıp Geri Dönüyor ve Karantinaya Alanıyor ...

Ign0Tr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sana ne kadar çok teşekkür etsek ve ya etseler azdır, default Anti Bot diyen arkadaş kim bilmiyorum. Çoğu bot koruması olan sunucular tık diyor bir süre sonra paneli yüzünden ama bu mükkemel, sen gerçekten ayrı mükkemel bir insansın, bu plugini bedavaya verebilecek nadir insanlardansın, eline sağlık, başarılarının ve çalışmalarının devamını diliyorum Ign0Tr
Bu Konuda Bu Mesajı Görmek Beni Gururlandırıyor , Çok Teşekkürler ve İyi Eğlenceler

Ign0Tr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ign0Tr Onu Demek İstemedim Yani Botsuz Bir Şekilde Bazenleri Oyuncular Oyuna Girdiğinde. ! O Pluginlere Dayalı Bir ''Failed'' Hatası Veriyor. ! Keşke Plugin Paketi Hazırlayıp Atsaydın. ?
Şimdi Anladım Dediğini , O Hata Antibot Plugininden Kaynaklanmıyordur , Başka Plugin veya Server Hatasından Kaynaklanıyor Olabilir

Ign0Tr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Failed Hatası Antibot'dan Kaynaklanmıyor , Pluginlerini İnceleyip Snapshot'a İzin Veriniz İyi Günler ...

Can Gök

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben antibot yerine gerçek tam korumalı bir server koruyucu kullanmanızı öneririm. Benim projem var fakat daha yapım aşamasında bu işler windows kodlama dili bilmeden hallolmaz. Güzel bir konu ama antibotlar pek te işe yaramıyor adam sw ne virüs yollasa napcaksın?bir tek ping i mi önliyeceksin.???

Ign0Tr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dediğim Gibi Ben Antibot Programı Kulllandım , Server Çökertme İşinde bot Cok Kullanıyor Fakat Başka Programlarda Kullanılıyor O'da Az Miktarda O Programnları Durdurmak İçin Proxy ve Bazı Özel Korumalar Lazım , Ben Proxy'ide Paylaşabilirim Fakat Özel Korumalarımı Paylaşamam Çünkü Özel Korumalar Özel Yapılan Şylerdir , Bir Bilgisayar İle Öbürü Eşleşmez Yani Anlıyacağın + Windows'un Dili Yoktur , Özel Koruma İçin Kullandıgın Antivirüsün Kodlarını Java Kodlarını ve Microsoft Kodlarını Bilmen Yetecektir , iyi Günler

masasa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ooooo süpermiş inanmadım ama çalışıyor!!!