Türkiye'nin En İyi Mapları!

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar!
Bu konumda Türkiye çapında en iyi türk haritaları paylaşacağım.Bir kaç kişiden cevap alamadığım için haritalarını koyamadım.Cevap verirlerse ekleyeceğim.Bir sıralama vermeyeceğim.Tekrarlıyorum haritalar arasında bir sıralama yapmayacağım.

-Wane (16 Kat Küçüleceksiniz!)
Bu harita parkour/adv gibi bir şey değil.Haritada geziyorsunuz.Normal minecraft'ınızdaki her şey 16 kat daha büyük olarak inşa edilmiş.Haritayı yapan kişi @LegendofAnatolia

Wane v2.0 indirmek için Tıklayın!

-The Run 5
Bu haritada bütün seviyeleri geçmeniz gerekiyor.Her seviyede farklı farklı şeyler var!

Version 1.0: www.mediafire.com/?90sc9vm6216ykdk @Akoleroski

Temple Run (Minecraft Versiyonu!)

Bu harita telefonlarınızda oynadığınız Temple Run'ın minecraft versiyonu!her şey aynı fakat arkanızdan bir şey sizi kovalamıyor :D @SRDTRK

İndirme linki!:http://www.mediafire.com/download/mcw...

-Sadece Babil
Kahramanımız Deman AZİZ köy hayatından sadece taşıdığı hasret yüzünden Babile gider.
Babildede onu birçok mecera beklemektedir. Sanki Babil yıllarca onu çağırmaktadır. Gerçekleri
öğrenmek Aziz'i şok eder. Bu haritadanda çıkaracağınız birçok ders vardır. Siz bu oyunu
bitirirken sanki, bir romanı bitirmiş olacaksınız. Romanın adıda Sadece Babil olacak.
Bazen oyunda görevlerin yerini gösterip sizin bulmanızı istiyor. İşte ozaman saklı açık yerlerden
geçerek hedefinizde ulaşmaya çalışacaksınız. Buda sizin mantığınızı ortaya koyacaktır.
Siz oynarken Babil şehrinin: asma bahçelerini, surlarını , kulesini , sarayını bu oyunda zevkle kokusunu alacak, minecraft tadında oynayacaksınız. Amacınız, hikayenin gidişatı tamamen oyunda saklıdır. Sıkı durun çünkü daha önce oynamadığınız bir haritayla meşgul olacaksınız.

İndirme linkini koymayacağım çünkü yapımcı izin vermedi. @ESer S. :)

Başta dediğim gibi diğer kişilerden cevap alamadım.Yoksa daha bir sürü map vardı.

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
the run 5 hiçde güzel değil kendi kafana göre map koyup iyi diyemessin bunun için oylama yapmalısın!

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
the run 5 hiçde güzel değil kendi kafana göre map koyup iyi diyemessin bunun için oylama yapmalısın!
Kesinlikle kafama göre koymadım.Konunun yorumlarını inceliyorum.Eklenen haritaların konularında 1-2 kişi beğenmemişti.Onlarda emeğe saygı duymayan ve kıskananlardır.