Türkiyede Neden Minecraft Gelişmiyor! Cevabı İçerde...

TheEverCraftTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
eee öyle dedi isen vardır bi cevabın :)
O zaman şöyle diyelim kardeş ;
Vardır elbet 81 ilde 12 yaşında büyük sunucu yöneten bir küçük kardeşimiz. Yaş'ı geç sen bir kardeş Beyin Yaşı yüksekse sıkıntı yok benim yaşımdanda yüksekse ben o adama abi derim. Örnek ver diyorsun nasıl vereyim bilmediğim insanın bilgisini? bana bunu bir açıklarmısın..

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O zaman şöyle diyelim kardeş ;
Vardır elbet 81 ilde 12 yaşında büyük sunucu yöneten bir küçük kardeşimiz. Yaş'ı geç sen bir kardeş Beyin Yaşı yüksekse sıkıntı yok benim yaşımdanda yüksekse ben o adama abi derim. Örnek ver diyorsun nasıl vereyim bilmediğim insanın bilgisini? bana bunu bir açıklarmısın..
o zaman bilmediğin konu hakkında açıklama yapma iyi forumlar

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu oyunu 1.7.2'den itibaren bıraktım. Ve buraya yazarak düzelmez bu. Faaliyet gösterin. Baktım herkes maykkıraft maykkıraft dedim bu oyunu bırakırım bıraktım da. Az açılın sosyal olun biraz inanın anınız oldukça daha çok eğleneceksiniz. Ayrıca hiç kimse niteliksiz/yeteneksiz değildir. Biryerden patlar o, ne bileyim yabancı dilde iyisinizdir, muhasebede iyisinizdir, tasarımda iyisinizdir. Ayrıca sorun yetenek değil çalışmak. Çalışınca her şey düzelir, yeteneksizim diye moralinizi bozmazsınız vesaire yani çalışın sosyal olun bir sporla ilgilenin(yüzme favorim) o zaman sıkıntı kalmaz.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Seve seve cracked sunucu açan, seve seve bot yemeye razı olucak.
Ayrıca Türkiye'de kim Hypixel gibi 40000 oyuncuyu tutabilicek düzeyde yenilikçi ve güzel bir sunucu acabilmiste neden minecraft gelismiyo diyosunuz anlamıs değilim. :)

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Seve seve cracked sunucu açan, seve seve bot yemeye razı olucak.
Ayrıca Türkiye'de kim Hypixel gibi 40000 oyuncuyu tutabilicek düzeyde yenilikçi ve güzel bir sunucu acabilmiste neden minecraft gelismiyo diyosunuz anlamıs değilim. :)
Bilsem kii gelicek, açarım. Ama gelmiyor işte ne yapsan boş...