Türkiye'de ki sunucular hakkında konuşalım.....

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle haklısın sunucuların yaş ortalamasına gelirsek ve sunucunun sahibi küçük bir arkadaşımız ise o ayrı bi boyutta içler acısı sonra oyuncuların abi beni kurucu yap demesi bu elbette hiçbir zaman düzelmeyecek bir sorun ve diğer problem küçük arkadaşların HİLE kullanması bu da asla engellenemiyor hile koruması phonix disinda (muhtemelen yanlıs yazdım) verirseniz sevinirim
Aynen yaş ortalaması düşünce oyuncu kalitesi bozulmaya maruz kalıyor sanırsam o phoneix şu yerden fırlayan adam o da çok sorun oluyor mob falan keserken yerden fırlıyor.
Burdan bazı arkadaşlara söylemek istediğim şu var benim :
Arkadaşlar hile kullanmak sizi üstün yapmaz tam tersine alçak hale getirir. Pvp serverlerde hack ler tarafından kesilince hepiniz küfür edersiniz ( içten içe ). Aynı şekilde siz hakc açınca da başkaları size küfrediyor. Buda sınırsız döngüyü oluşturur :D

Promelih

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
peacegaming de p4 zırhla vs atıyon rakibinde en az 3 stiklik enchantmentli golden aplle vr. adamı öldürüne kadar zırh kırılıyor :D enchli golden aplle kalksın yada enchsiz golden aplle satın.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server adı vermesen daha iyi olur :)
peacegaming de p4 zırhla vs atıyon rakibinde en az 3 stiklik enchantmentli golden aplle vr. adamı öldürüne kadar zırh kırılıyor :D enchli golden aplle kalksın yada enchsiz golden aplle satın.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Amacım bilgilendirmekti
Server adı vermessen iyi olur dememin sebebi yazı da açık zaten :) . Sening gapple meselesini sunucu sahibi ile özelden yazışarak giderebilceğini düşünmekteyim :) olmadı Notch a dava açarsın B)