Türkiye Bayrağı (çanakkale Geçilmez) Yorumlarınızı Bekliyorum...

Güzel mi ?

• Kullanılan toplam oy
    19

byfrodo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sonuçta TÜRK bayrağı kim beğenmezki.

ÖMER748

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hiç beğenmedim diyenlere söylüyorum sizden daha iyisini bekliyoruz %20 hiç beğenmedim var

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben beğenmedim.Yazılar çok orantısız olmuş.Türk bayrağı bile orantısız.Madem Türk bayrağı illa ki beğenilecek diye bir kural var, ben bu bayrağı siyaha boyayayım.Neden öyle bakıyorsunuz hala Türk bayrağı değil mi sadece boyanmış hali... Böyle bayrak sevgisi olmaz.Size söylüyorum.Kendinizi kandırmayın.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben beğenmedim.Yazılar çok orantısız olmuş.Türk bayrağı bile orantısız.Madem Türk bayrağı illa ki beğenilecek diye bir kural var, ben bu bayrağı siyaha boyayayım.Neden öyle bakıyorsunuz hala Türk bayrağı değil mi sadece boyanmış hali... Böyle bayrak sevgisi olmaz.Size söylüyorum.Kendinizi kandırmayın.
daha
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
iyisini
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
YAP !!!!

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben yapay biome builderiyim.
http://img11.images****.us/img11/8150/20120902135413.png
Bu şekilde alanları baştan yaparım.Pixel Art yapmam ama Pixel Art konusunda bilgili birçok kişi bundan daha iyisini yapar.Bu çalışmadan daha iyilerini gördüm.Bir şeyi değerlendirebilmek için daha iyi olmak gerekmez.Tıpkı sende olan 0 IQ ile benimle kendini bir tutman gibi.

NOT:Yukarıdaki "*" yerlerini silip birleşik bir şekilde "s h a c k" yazıp(birleşik olarak) URL olarak ararsan resmi görürsün.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
@MinerCrafter12 ve @Puntono tartışma içeren yorumlarınız silindi. Bir daha olmamasını temenni ederim

İyi forumlar...