Türkçe Plugin Paketi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

Reloven

Ziyaretçi
Eğer Cevap Banaysa Kardesim Hemen Lazım Türkceye Filan GErek Yok Hani Onu Nasıl Yapabilrim Viplik Satmak İstesem ? Dil Önemli Deil İngilizcem
İyi

alperem

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya bir sorum var simdi bende grop manger esantial falan var ama mesela bir shop kurdum üstüne tikliyorum shopun stokları tükenmis her tıkladigimda bir defa shop out of stock yazacagina shop out of stock[xsayı] yaziyor ve bu konsolda sadece bir kez gözüküyor yani sitersen 10 kestikla konsolda bir kez bu yazi gözükecek ve her seferinde[xsayı] olan bölüm degisecek ama sen onu görmiceksin bu olayi nasil degistiririm her seferinde yazi yazmasini sitiyorum ben mesela

aliduzak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
çok saol kardeşim 1.3 e geçince kafam allak bullak olmuştu saol

Rohamir

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya bir sorum var simdi bende grop manger esantial falan var ama mesela bir shop kurdum üstüne tikliyorum shopun stokları tükenmis her tıkladigimda bir defa shop out of stock yazacagina shop out of stock[xsayı] yaziyor ve bu konsolda sadece bir kez gözüküyor yani sitersen 10 kestikla konsolda bir kez bu yazi gözükecek ve her seferinde[xsayı] olan bölüm degisecek ama sen onu görmiceksin bu olayi nasil degistiririm her seferinde yazi yazmasini sitiyorum ben mesela

Plugini ben yapmadım. O pluginin bir özelliği. Config dosyasından değiştiremiyorsan değişmez. İlginiz için Teşekkür Ederim.

Rohamir

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.2.5 pluginlerimin çoğunun 1.3.1 ile uyumlu olduğunu öğrendim rahatlıkla indirebilirsiniz. Çalışmayan Olursa yazın düzenleyeyim.

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Benden sizin plugin paketinizi kullanan birisi bir sorun oldugunu bildirmisti ve duzelttim sorunu bana ulasin.
Sorun gercekten onemli bir sorun.

pelinyilmaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya birisi bana yardım edebilirmi bu plugunler hakkında kullanmasını bilmiyorumda lütfenn :)

alperem

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim bir sorun var kardesim hani wg yaparken iple yere vurunca kimin üstüne wg olmus die kontrol edion ya bunu admin yapar ama mod yapamaz moda perm vermek lazim moda nasil bir permison vermem lazim bunu yapsin die permisonu nedir

Rohamir

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yeni sürüm geldi! Yeni sürümde gelen yenilikler ise şöyle:
====NoLag Yerine Daha Etkili Olan ClearLagg getirildi.
PermissionsEX yerine daha kolay kullanılabilen GroupManager-Essentials uyumlı getirildi.
====Ölüm ya da sunucuya giriş mesajlarında değişiklik yapıldı. (Lavda boğuldu,Yere öpücük verdi gibi)
BeniOKU yenilendi.
====Iconomy ve MobArena yenilendi.
MelooonCensor ile küfür yazılması engellendi (İngilizce küfürler ancak siz config den türkçe küfür yazmalarını engelleyebilirsiniz)
====Virustotal sonuçları güncellendi.

Teşekkürler.
Link:

https://rapidshare.com/files/136655215/S...Packv4.rar

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
allah yolunu açık etsin çok teşekkür ederim allah razı olsun

alperem

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya arkdaslar bir sorum var serv erimin haritasını nasil largebiom yaparim su zümrüt çıkan harita yani

Semele

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar Scheduled Announcer 2 pluginini nasıl kullanacam biriniz söylesin yaaaaa
bide eskiden
/sun yazınca hava güneşli oluyodu
artık yapalmıyorum
nasıl düzelticem birisi yardımcı olsun bu kadar plugini yapmışsın bu hatanın çözümünü biliyosundur umarım tiger senden yardım bekliyorum

Semele

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
snowtiger oyunda senin pluginlerini eklemeden önce /sun yazınca yağmur bitiyodu artık olmuyo neden

bie 100 saniyeye bir bi yazının çıkmasını istiyorum onu nasuıl ayarlicam

bide bunu yükledikden sonra

/time set1 yazınca olmuyo neden yardımcı olursan sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...