Türkçe Plugin Paketi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emir Lokmaci

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Denedim arkadaslar sw 1 kere cokuyor sonra bida acip kapayin düzeliyor yani oldu pluginler teşşekkürler

Vendetta0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş Çok güzel plugin paketi teşekkürlet ama ben yeniyim bunların commandslarını nerden bulabilirim ?..

Knuckl3s

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Birisi su (Authmelogin,register plugini) nin türkçesini koyabilirmi yani /kaydol /giris gibi..
Şimdiden teşekkürler. :)

emir_223

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bisey sorcam /nick Nerdy &4kurucu yaziyorum ve böle oluyor =OyuncuKurucu oluyoor yardim plz

Rohamir

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acaba 1.4.4 Dev Build ile hangileri çalışır?
Hepsi çalışır, sadece en güncel sürümleri olmaz. Çok önemli değişikler olmadığı zaman da genellikle pluginler minor update yapar. Bu da oynayış biçiminde değişiklik yapmaz. Ancak Authme ve Lockette gibi griefe engel pluginler hacklendiği zaman güncelleme yapmak büyük önem taşır. Şu an öyle bir durum yok diyebilirim.

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsi çalışır, sadece en güncel sürümleri olmaz. Çok önemli değişikler olmadığı zaman da genellikle pluginler minor update yapar. Bu da oynayış biçiminde değişiklik yapmaz. Ancak Authme ve Lockette gibi griefe engel pluginler ****lendiği zaman güncelleme yapmak büyük önem taşır. Şu an öyle bir durum yok diyebilirim.

SnowTiger Permissionu Bence Düzenle Afk Motd Felan Yok. Not : Senin Pluginlerini Seçip Seçip Kullanıyorum süpersin :) bouncybed diye plugin var yeni versionda onu ekle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...