[ Türkçe ] Kaçırılma ( Kidnapped ) 1.5.1 - Harika Bir Hikaye !

efkmhyfa22

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşım yemin ediyom cok güzel olmus hayran kaldım bir an kendimi rüyada sandım cok güzel ellerine saglık dosum :)

CreeperTerbiyecisi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzele benziyor :) hemen indirdim denicem eline sağlık çeviri için :D emek lazım tabi çevirmenler olmasa gevurların maplarını nasıl oynarız

Deniz Cem Sönmez

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
map hatalı gümüş balıklarından sonra devreyi bozmuşsun yün koymuşun oraya olmuyor

ColdCry*

Marangoz
En iyi cevaplar
0
map hatalı gümüş balıklarından sonra devreyi bozmuşsun yün koymuşun oraya olmuyor

Aslında o kısmı yapıp yapmamakla ilgili çok düşündüm ama sonradan koydum odaya ilk girdiğinizde devrelerden 2 block geride bir basınç plakası var ona basarsanız OyunModu normale dönüyor ve yünleri kırıp çıkabiliyorsunuz.Ancak devreler onu kırmadan yetişemessenizde o odada kalıyorsunuz ve devam edemiyorsunuz.Gerekli olursa o bölümü kaldırmayı düşünüyorum. :uuh: İstiyorsanız oyunun o bölümünde yünleri kırmak için gamemode değiştirebilirsiniz.

ninjakiwi2002

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sa Kardeş Senin mapını çekebilirmiyim izin verirsen çekecem

ColdCry*

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Map benim olmadığı için pek bir şey diyemeyeceğim ancak sorun olcağını sanmıyorum çekebilirsiniz :)

blacksize

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşım mapte bazı gizli sandıklar buldum sanırım sen bulamamışsın çünki türkçeye çevrilmemişti :D

ColdCry*

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Her sandığın İngilizce orjinal hali duvarların içinde bırakıldı yedek olarak... **** kullanmadıkça etrafı rasgele kırarak bulmanızda zor bu arada. :)

JellyBean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla gerçektende süper hikayesi var ya eline sağlık

ColdCry*

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Resimler bir texture pack'e ait değil malesef. Ancak yapımcısı Default ( Düz ) veya Faithful Doku Paketin'de oynamanızı tercih etmiş.