Türkçe Hunger Games - Bedava! Gidip Satın almayın.

ωяσ∂ιηнιℓℓѕω

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kitler çok dandik ama Book Abilites iyi ayarlanmış Hitagi_San Oyun bittiğinde sürekli map değişiyor onu değiştirmeye çalıştım yapamadım yardım edermisin ?

Hitagi_san

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kitler çok dandik ama Book Abilites iyi ayarlanmış Hitagi_San Oyun bittiğinde sürekli map değişiyor onu değiştirmeye çalıştım yapamadım yardım edermisin ?
başka birinden istesen iyi olur. ben sadece türkçe çevirisini verdim para ile aldığınız şu 5 dk lık çeviriyi :)

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ahmetmelihtr animeyle çizgifilmin farkı vardır.Ve senin ergenin teki olduğuna eminim.Hitagi eline sağlık çok güzel bir çlaışma olmuş.Adam gidip inslar parayla almasın diye türkçeleştirmiş işte hatta vdsme attım şimdi ip vericem teşekkürler.Beğendim.

matjellison

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler güzel çalışma olmuş.

Aklıma takılan bir soru var. Siz McBaseCraft ve TekkitTurk'deki Hitagi_San mısınız?

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
of egoist çocuk bana geliş diyebilmek için 18 yaşını geçmelisin daha benim verdiğim şeyle plugin paketi yapıyorsun bir beğeni koymuyorsun hiç anlamıyorum sizi. ah türkler.
18 yaşında olunca bi değişen olmuyor inan bana. Egoist seni :)

ghy1555

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Susmalısın arkadaşım sen ... isimler takıp forumu bozma ! bu arada istemiyorsan d*f*l git ! ," bana geliş 18 yaşını geçmelisin! " , " benim yaptığım şeyle plugin paketi yapıyorsun " diyorsun senin daha bir plugin paketin bile yok adam google transtle de iki üç şey çevirmissin artislik yapıyorsun çocuk 13 yaşın ve sen 18 yaşını geç bu lafları söle diyiyor ! Bu Forum Senin Gibiler için Değil !
Bende Sana Katılıyorum Çok Haklısın Arkandayım Dostum :)

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ahmetmelihtr animeyle çizgifilmin farkı vardır.Ve senin ergenin teki olduğuna eminim.Hitagi eline sağlık çok güzel bir çlaışma olmuş.Adam gidip inslar parayla almasın diye türkçeleştirmiş işte hatta vdsme attım şimdi ip vericem teşekkürler.Beğendim.
Ben hitagi_San ın konusuna bir şey demiyorum güzel yapmış fakat iki üç kelime türkçe yaptı diye biyerleri kalkıyor. cizgiflim le animasyonların farkı vardır fakat ikiside çocukca.... Bundan Sonra sizin gibilerle konuscagıma forumdaki arkadaslarima yardim ederim daha iyi..

Bende Sana Katılıyorum Çok Haklısın Arkandayım Dostum :)
Tesekkurler kardesim .

matjellison

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben hitagi_San ın konusuna bir şey demiyorum güzel yapmış fakat iki üç kelime türkçe yaptı diye biyerleri kalkıyor. cizgiflim le animasyonların farkı vardır fakat ikiside çocukca.... Bundan Sonra sizin gibilerle konuscagıma forumdaki arkadaslarima yardim ederim daha iyi..

Tesekkurler kardesim .
Ahmet arkadaşım Anime ve Çizgifilm farklıdır. Bunu kafan basmıyormu? Ve sadece 2-3 kelime değil, nerdeyse %85'ini Türkçe'leştirmiş.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konunuz Eklenti Paketleri bölümüne taşınmıştır.

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben sadece farkı var diyorum sonrası sana kalmış.