Türkçe Bukkit Server Kurma Videosu.. Sürekli güncel versiyon anlatımı. GÜNCELLENDİ.

anqel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
asd yardm ederms sw ip wer

berko8888

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
başlat.bat ı kapatınca sw kapanıyo bi çözüm bulun sw nasıl sürekli açık kalcak

ismail06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
clapstr kardeş benim bir sorunum war sw kurdum ama kurmadamim neden dersen faction pluginini nerede nasil açacagimi nasil kapatacagimi ve bazi yerlerde zombi gelmemesini istiyorum yardimci olurmusun lütfen

AreS.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben açtım serveri tamam güzelde bi sorun var ben o serveri arkadaşlarla survival için açtım 1. sorun op olmayınca yerleri kazamıon ama ölümlüsün 2. sorun op olunca ölümsüz oluyon ama yerleri kazabilion (not : gamemode ile bi alakası yok yani gelipte bana gamemodeyi kapatırsan ölümlü olursun deme)

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
1 op olunca admin oluyorsun ölmemen gayet normal , bunu sistem sizin için yapıyor neyse , ya anlamadığım op ken ölüp ne yapacaksın neyse , god modu kapat ölürsün , millet yeri kırması içinde şu videonun altındaki yazıları okuyum mübarekler biraz emek verin herkes anyı soru.

ismail06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kodunu sölermisin zombi gelmemesi için kodunu bide warp köy yazdigimizde korunma bölgesi pvp yasaktır ve zombi giremez felan yazmasini istiyroum nasil biliyorsan sölermisin