Tüm Pixel Artlarım

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ezbere bilmiyorum. Bakarak yapabilirim 7-8 saatimi alır uğraşmam için güzel bi neden söleyin

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1-Eğer kendi emeğim ise zaten üşenmezsin
2-Kendi emeğin ise insanları daima susturacak kanıtlar elde edersin
3-video çekip senin yaptığına dair kanıt sunarsan herkes sana güvenecek çok iyi bir builder olduğun bilinecektir eğer çekmezsen alıntı olduğu bilinecek ve sen bir alıntıcı olarak hafızalarda kalacaksın
4-onur ve şereften yoksun olan emek hırsızlarından biri olmadığını kanıtlıyıcaksın.

İşte çekeceğin 30 dk sürecek bir video (en az) bana bunları kanıtlar.

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Niye sen burda patron musun? Yada birisinin yalakası mısın?

Edremit, Balıkesir'e gel şeref, namus, erkek gör :) şimdi sus.

Zaten admin yalakası olduğun belli küfür edince bir şey yapmıyolar. Ben sana şimdi küfür edicem ve banlıcaklar saygılar....
mk senin.

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ve güzelim 4 ve 5. artlara bakarsan kaç saat olduğunu anlarsın ve onların daha devamı var sığdıramadım ekrana.
eğer yüzsüzlük yapıp bu konuya bi daha yorum atarsan. özür dilerim onursuz gurursuz emeğe saygı duymayan özür dilerim emek hırsızı floodcu biri olduğunu kanıtlarsın

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hayır ben yalaka veya başka bir şey değilim.Ama bir aptalım ki seni doğru biri sanmışım tamamen hırsızlık ve onursuzluktan ibaret bir insansın ben senin için ta İstanbul dan kalkıp da senin ayağına gelemem çünkü ben birinin ayağına gidersem o kişinin bir birey olması gereklidir senin gibi kişiliksiz bir sürüngen değil bana yalaka demekteki amacın da büyük salaklık hem kişiliksiz hem de cahilsin çünkü biri ile nasıl düzgün konuşulacağını bilmiyorsun senin gibi ... şeyler ... asla bilmez asla da öğrenmez şimdi konuyu hortlatmaktan vazgeç de senin için tıklayarak parmaklarımı yormam gerekmesin.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ve güzelim 4 ve 5. artlara bakarsan kaç saat olduğunu anlarsın ve onların daha devamı var sığdıramadım ekrana.
eğer yüzsüzlük yapıp bu konuya bi daha yorum atarsan. özür dilerim onursuz gurursuz emeğe saygı duymayan özür dilerim emek hırsızı floodcu biri olduğunu kanıtlarsın

Tamamen bir salaksın.Foruma yorum atmak ile emek hırsızlığının ne alakası var başkalarından duyduğun lafları başkasına satarak zaten kişiliksizliğini tekrar gösterdin tebrikler şimdi artık şu tartışmaya son veriyorum çünkü tartışacak değerli birisi yok karşımda.

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
özür dilerim onursuz gurursuz emeğe saygı duymayan özür dilerim emek hırsızı floodcu biri olduğunu kanıtladın

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
belli oluyo hala cevap yazmandan. senin için bi değerimin olmasına gerek yok zaten anana sor onun için çok değerliyim. :)

Küfür zayıfların,onursuzların,şereften yoksun insanların onurlu,şerefli insanlar üzerinde baskı koyma çalışmasıdır ama sen çok zavallıca denemeler yapıyorsun :)

Xicho

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ;

Paylaştığınız pixel artları bir kaç sitede araştırdım en son olarak bir facebook sayfasında gördüm. Fotoğrafların URL'sindende yabancı bir sitede paylaşıldığı belli oluyor. Lütfen alıntı yapacak iseniz "Alıntıdır" yazısını ekleyiniz. Bu arada hakaret etmeniz için bir neden yoktu , hakaret ettiğiniz mesaj rapor edilmiştir.