Tüm Pixel Artlarım

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsini kendim yaptım
Artık pixel artlarımı bu konu altında paylaşacağım.

Canım sıkıldı kafadan uydurdum kötü oldu bu:

troll face

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sen bunun için 2-3 ay hatta daha fazla uğraşmış olmalısın DERDİM AMA... bunlar tamamıyla alıntı nasıl alıntı yapayım dersen world editle bunun gibi şeyleri bende kopyalar kendi worldüme atarım hatta benim 1 worldümün adı ''örnek alınacak artlar ve heykeller''dir ordan örnek alarak art vb yaparım bunu öğrenen herkes bunları yapabilir
Kısaca:alıntı emeğe saygısızlık ve hırsızlıktır sende alıntı yapmışsın
Not:Düzenleme yaptım

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
World edit kullandıysam allah belamı versin. ama kullanmadıysam *****.....

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
56 kişi bakmış ama çekemediği için 3-4 kişi yorum atmış. Bekleyin beyinsizler 1 saate 1 art daha yapıcam

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim içinde bebek işi. Bu bi minecraft skin'inin art'ı o yüzden ezik olması gerekiyor. Sen kalkıpta minecraft skiniyle benim yaptığım heykeli karşılaştırsan tıpa tıp aynısı olduğunu anlarsın. Minecraft oyunu küplerden ibarettir sen gidip resim çizemezsin. !

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler 2 kişi alıntı olduğunu 1 kişi ise alıntı olmadığını söylüyor ki bu konuyu açan kişi eğer alıntı değilse daha önce yaptıklarından bir tanesinin aynısını yapıp video çeksin dicem çok uzun sürer o yüzden bu iş kesinlikle askıda kalır daha fazla tartışıp bu saçma konuyu benim şu an yaptığım gibi hortlatmanın anlamı yok o yüzden konu daha fazla tartışılmasın.

troll face

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler 2 kişi alıntı olduğunu 1 kişi ise alıntı olmadığını söylüyor ki bu konuyu açan kişi eğer alıntı değilse daha önce yaptıklarından bir tanesinin aynısını yapıp video çeksin dicem çok uzun sürer o yüzden bu iş kesinlikle askıda kalır daha fazla tartışıp bu saçma konuyu benim şu an yaptığım gibi hortlatmanın anlamı yok o yüzden konu daha fazla tartışılmasın.
haklısın yapabilir videosunu ama speedtime olarak (yani videoyu çektikten sonra hızlandırmak) çekebilir

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu durumda video çekmesini rica ediyoruz eğer çekmezse alıntı olduğu kabul edilecektir.