Tüm Kodların Bulunduğu Türkçe Bir Skript Sitesi - Ayrıca Detaylı Anlatımlar Mevcut

Güzel mi?

• Kullanılan toplam oy
    15

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biliyorsun di mi altina izinsiz kopyalanamaz yazinca kopyalanamasinin yasak olmayacağini.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Biliyorsun di mi altina izinsiz kopyalanamaz yazinca kopyalanamasinin yasak olmayacağini.
Belki para cezasi olmaz ancak emek hirsizligi yapmis olurlar. Buna izin vermedigim icin kul hakkina girebilirler.
Bence @Berk 'in Blog sitesinde daha iyi anlatıyordu :3
Daha sitede herhangi bir rehber yayinlayamadim. Olmayan bir seyi nasil karsilastirdin? Ben herkesden daha iyi bir rehber yazabilecegimi dusunuyorum.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Belki para cezasi olmaz ancak emek hirsizligi yapmis olurlar. Buna izin vermedigim icin kul hakkina girebilirler.
Daha sitede herhangi bir rehber yayinlayamadim. Olmayan bir seyi nasil karsilastirdin? Ben herkesden daha iyi bir rehber yazabilecegimi dusunuyorum.

Yalnız adam gibi yap siteyi :D Adam gibi olsun, bir de site olsun. (Sen çok seversin BootStrap Kullan :D )

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Her şey iyi hoş da biraz emeksiz gibi. Yani bu dönemde 3 dolar verip bikaç aylık hosting açmak o kadar da zor değil.
Edit: phpstorm kullan + php de kullanılmış :o :nyan:
phpstorma bakacagim ancak hazir programlar kullanmayi sevmiyorum. Ilk dedigine gelirsek cebimden para sadece bir kez harcadim ve daha fazla harcamayi dusunmuyorum. Ancak paypal veya nitrado gibi sanal paralari istedigim gibi harcayabilirim. Kimse bagis yaomadigi icin hic param yok.

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm kadarıyla çok isteğin var fakat aklında olan şeyleri yapamıyorsun.
Kendini CSS ve HTML'de daha fazla geliştirmen lazım.
Ama çok bilmediğin göz önüne alırsak başarılı.

phpstorma bakacagim ancak hazir programlar kullanmayi sevmiyorum. Ilk dedigine gelirsek cebimden para sadece bir kez harcadim ve daha fazla harcamayi dusunmuyorum. Ancak paypal veya nitrado gibi sanal paralari istedigim gibi harcayabilirim. Kimse bagis yaomadigi icin hic param yok.
Wordpress gibi şeylere tema yapıp satarak bütçeni arttırabilirsin.

Evet durum öyle. Bu arada @Minecraftplayerr ın sitesine bakmayıp benim sitem ile dalga geçen @SlayerRs ye selamlar.
Lisanssız XenFORO, kendine ait olmayan bir temayı kendine ait göstermek başarı mı?
Başarılı olmak için emek vermen lazım ki bu senin sitende hiç yok.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm kadarıyla çok isteğin var fakat aklında olan şeyleri yapamıyorsun.
Kendini CSS ve HTML'de daha fazla geliştirmen lazım.
Ama çok bilmediğin göz önüne alırsak başarılı.

Wordpress gibi şeylere tema yapıp satarak bütçeni arttırabilirsin.

Lisanssız XenFORO, kendine ait olmayan bir temayı kendine ait göstermek başarı mı?
Başarılı olmak için emek vermen lazım ki bu senin sitende hiç yok.

Sen bunu söyleyince Minecraft Türkiye'nin ilk günlerine döndüm. Bu site de zamanında hazır temaları çok kullandı. Ben bu forum için uğraşıyorum. Lisanssız XenFORO Affedersin de bir yerine mi batıyor? HTML ile düz renklerin önüne iki yazıyı ben de yazarım. Emin ol benimki emek değil se @Minecraftplayerr ın ki hiç değil.

Ayrıca, özel bir tema, .com alan adı ve Lisanslı XENFORO Ne Emek gösternektir, ne de başarılı olmaktır. Baba parasıyla biz de yaparız sıkıntı değil. Ama ben bir sanal sayfa için hiç kimsenin parasını sömüremem, kendi emeğimle, güzel bir çalışma oluşturuyorum. Bilip bilmeden her önüne gelene böyle konuşamazsın. Haddini bil haddini!

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sen bunu söyleyince Minecraft Türkiye'nin ilk günlerine döndüm. Bu site de zamanında hazır temaları çok kullandı. Ben bu forum için uğraşıyorum. Lisanssız XenFORO Affedersin de bir yerine mi batıyor? HTML ile düz renklerin önüne iki yazıyı ben de yazarım. Emin ol benimki emek değil se @Minecraftplayerr ın ki hiç değil.

Ayrıca, özel bir tema, .com alan adı ve Lisanslı XENFORO Ne Emek gösternektir, ne de başarılı olmaktır. Baba parasıyla biz de yaparız sıkıntı değil. Ama ben bir sanal sayfa için hiç kimsenin parasını sömüremem, kendi emeğimle, güzel bir çalışma oluşturuyorum. Bilip bilmeden her önüne gelene böyle konuşamazsın. Haddini bil haddini!
- Baba parası değil ama XenForo yapımcılarının emeğini sömürüyorsun.
- Kendi emeğim diyorsun fakat tek yaptığın XenForo yüklemek, tema yüklemek, forumları ayarlamak falan...
- "Bu Site Atakan Ermiş Tarafından hazırlanmıştır." demişsin fakat tarafından hazırlanan hiçbir şey yok.
- "...Ama ben bir sanal sayfa için hiç kimsenin parasını sömürmem..." Burada yazdığın şey cidden çok saçma.Enes bedava alan adı ve hosting almış onun yaptığı baba parası yemek mi oluyor?
- "...Emin ol benimki emek değil se @Minecraftplayerr ın ki hiç değil..." Senin yaptığın internetten birkaç şey indirip siteye yüklemek fakat Enes'in yaptığı çalışmada kodları falan kendisi yazdığı için emek verilmiş oluyor. ( Ayrıca bkz. Emeğin sözlük anlamı)
Bu konu içerisinde bana karşılık vermezsen mutlu olurum...

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
"Burada yazdığın şey cidden çok saçma. Enes bedava alan adı ve hosting almış onun yaptığı baba parası yemek mi oluyor?" Kardeşim Sen Olayı Yanlış anlamışsın. Sen bana burada dedin ki, Tema Hazır, Lisanssız XenFORO kullanıyorsun, emek göster. İyi de benim işim tasarımcılık değil ki. Burada para devreye girecek. XenFORO bedava değil ki. Burada da para devreye girecek. Ayrıca benim burada ki amacım Enes'e laf atmak değil. Zaten belli oluyor siteye bakınca neyin ne olduğu.

Enes sadece basit kodlar yazmış. 5 haftada daha iyisini yapabilirim.

"Bu Konu İçerisinde bana karşılık vermezsen mutlu olurum" Çekemiyorsan gidebilirsin. Zorlayan yok.

"Kendi Emeğim Diyorsun fakat tek yaptığın XenForo yüklemek, tema yüklemek,forumları ayarlamak felan..." İlk başta kardeşim; Genelleme yapmak gerekirse, hiçbir sitede Admin'in emeği yoktur. Çoğu şeyi para ile yaptıtrırlar. Mesela, 5 MB'lık programa 140 Dolar verince emek olmuyor. Tasarıma 30 TL verince emek olmuyor, Eklentiye yaklaşık 50 Dolar yatırınca emek olmuyor.

"Bu site Atakan Ermiş Tarafından hazırlanmıştır." Cümlesinden kastım içerik bakımından dır.

Ha son olarak, O kafandaki saksı değil. Biraz çalılştırman gerek. Burada düşüncesiz bir şekilde Klavye Artistliği yapmak emek olmuyor. Para kullanmadan daha iyisini yap bakalım. Sana 3 Gün süre. Aaa doğru ya, şimdi sütünü içmen gerekiyor.Anca Haftasonları girebilirsin bir de.