TROCKER BUİLD TEAM -GRUBA ALIM-

Mozleron

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

SELAM ARKADAŞLAR FORUMDA YENİ BİR TEAM KURDUM VE TEAMIN EKİBİNİ KURMAK İSTİYORUM İLK YAPTIĞIMIZ YPILARDAN İYİ YORUMLAR ALDIK İNŞALLAH BÖYLEDE DEVAM EDECEK AMA BİR TEK EKİP EKSİK . :D

EĞER BİZE KATILMAK İSTERSENİZ YORUMA :
AD:
SOYAD:
KAÇ YILDIR MC OYNADIĞI VE KAÇ YILDIR BUİLDLİK YAPTIĞI:
EĞER KRİTERLERİNİZ UYARSA ÖZELDN İLİŞKİ KURACAZ .

Leroy100

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
AD: Deniz
SOYAD: Ablak
KAÇ YILDIR MC OYNADIĞI VE KAÇ YILDIR BUİLDLİK YAPTIĞI: 3,5(32 serverda profesyonel olarak builderlık yaptım)

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
AD:Emir
SOYAD: özelden
KAÇ YILDIR MC OYNADIĞI VE KAÇ YILDIR BUİLDLİK YAPTIĞI: alphadan beri oyunyorum builderlıkla pek ilgim yoktu biraz kendimi geliştirmek istiyorum oyuzden teama gelicem

Mozleron

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AD:Emir
SOYAD: özelden
KAÇ YILDIR MC OYNADIĞI VE KAÇ YILDIR BUİLDLİK YAPTIĞI: alphadan beri oyunyorum builderlıkla pek ilgim yoktu biraz kendimi geliştirmek istiyorum oyuzden teama gelicem
kardeş daha çok kendini geliştirmek isteyenler değilde iyi build yapanları alıyoruz :(

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Takıma düzgün bi logo yapılırsa geleceğim veya ben yaparım işten çıkınca
AD: Doğaç
SOYAD: Aral
KAÇ YILDIR MC OYNADIĞI VE KAÇ YILDIR BUİLDLİK YAPTIĞI: 3 Sene , 18 Tane Sunucu Kurdum tek Başıma Hepsini Buildini ben yaptım Builderliğim çok iyidir çokta değil ama iyidir yani :D

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Birkaç tüyo vereyim kendi logonu yap hazır kullanma.Amatör kur tecrübeliler gelmez :)

HeavenZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AD:Hasan
SOYAD:Topçu
KAÇ YILDIR MC OYNADIĞI VE KAÇ YILDIR BUİLDLİK YAPTIĞI:4 yıldır mc oynuyorum.2 yıldır builderim.

Mozleron

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Takıma düzgün bi logo yapılırsa geleceğim veya ben yaparım işten çıkınca
AD: Doğaç
SOYAD: Aral
KAÇ YILDIR MC OYNADIĞI VE KAÇ YILDIR BUİLDLİK YAPTIĞI: 3 Sene , 18 Tane Sunucu Kurdum tek Başıma Hepsini Buildini ben yaptım Builderliğim çok iyidir çokta değil ama iyidir yani :D
AD:Hasan
SOYAD:Topçu
KAÇ YILDIR MC OYNADIĞI VE KAÇ YILDIR BUİLDLİK YAPTIĞI:4 yıldır mc oynuyorum.2 yıldır builderim.
ikinizede özelden mesaj attım bakarsanız sevinirim :D
Birkaç tüyo vereyim kendi logonu yap hazır kullanma.Amatör kur tecrübeliler gelmez :)
ewt daha logomuzu yapmadık inşalah yapacaz :D