TnTCraft Yetkili Alımı Daha Kimse Yok Şans Yüksek

kurtadammg2

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Builder:
İsim:
Soyisim:
Build Resimler:

Moderatör:
İsim:
Soyİsim:
Bildiğiniz Pluginler:
Build Resimleri(Mecburi Değildir ama etkilidir):

Rehber:
Bu Tamamen karşılıklı konuşmamıza bağlıdır skype ekleyin yazılı konuşalım aramayınız

Admin:
Bilgi:Sadece 1 tane alınacaktır ve güvenmem lazım arkadaşlarımdanda seçebilirim
İsim:
Soyisim:
Minecraft'ı Kaç Senedir Oynuyorsunuz:
En Az 5 plugin ve onlardan 3 kod:
Build Resimleri(Mecburi):
Yetkili Geçmişiniz
NOT:Admin Her konuda tecrübeli olmalıdır o yüzden build resimleri attım

SKYPE: Kurtadammg2[DOUBLEPOST=1403541998,1403541882][/DOUBLEPOST]şu an Skypeye Giremiyorum rehber adayları lütfen forum üzerinden özel mesaj atsın

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatör:
İsim:Emir
Soyİsim: Ekici
Bildiğiniz Pluginler: bir server için gerekli bütün pluginler group manager permissionsex essentials aklıma gelmiyor
Build Resimleri(Mecburi Değildir ama etkilidir): silmiştim
Bildiğiniz Pluginler: zaten yazdım:)

Son düzenleme:

kurtadammg2

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Moderatör:
İsim:Emir
Soyİsim: Ekici
Bildiğiniz Pluginler: bir server için gerekli bütün pluginler
Build Resimleri(Mecburi Değildir ama etkilidir): silmiştim
Bildiğiniz Pluginler: zaten yazdım:)
en azından 5-6 plugin yazınız zor olsun lütfen[DOUBLEPOST=1403545287,1403542197][/DOUBLEPOST]Evet Arkadaşlar 2 kişi eklendi acele edin

AkDaNbABa0809

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Admin:
İsim:Emirhan Ali
Soyisim:Zafer
Minecraft'ı Kaç Senedir Oynuyorsunuz:1.5
En Az 5 plugin ve onlardan 3 kod:playerLauncher,Prison Utilities,group maneger,CoinsReloaded,CommunityBridge,CommunityBridge,Community Bridge bunlar bildiğim pluginler kodlar:/plogout ,/drug,/rconfig

Yetkili Geçmişiniz: Yetkili Geçmişim birçok servere oldu 6 kere admin 5 kere mod oldum

kurtadammg2

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Admin:
En Az 5 plugin ve onlardan 3 kod:playerLauncher,Prison Utilities,group maneger,CoinsReloaded,CommunityBridge,CommunityBridge,Community Bridge bunlar bildiğim pluginler kodlar:/plogout ,/drug,/rconfig

Yetkili Geçmişiniz: Yetkili Geçmişim birçok servere oldu 6 kere admin 5 kere mod oldum
Sizi Moderatör olarak Almak istiyorum admine yükselebilirsiniz sizin için uygunmudur? (samimi oldukça konuşma değişir ama argo olarak değil :D)

kurtadammg2

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Çabuk Cevap Verilir artı rehber olma olasılığı çok yüksek %85 falan[DOUBLEPOST=1403545844,1403545802][/DOUBLEPOST]
olur tabikie server açıksa ip verirmisiniz
yok 1-2 güne nitrado dan host alacağım mobil olarak aldığım için kontür yardımı yaparsan sevinirim mecburi değil[DOUBLEPOST=1403545882][/DOUBLEPOST]ama istersen kaydet büyük ihtimalle ip şu şekilde olacak TnTCraft.nitrado.net
Teşekkürler

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin:

Bu yapıtları bıyerden hatırlıyorum ama neyse

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin:
İsim: Denizhan
Soyisim: Önür
Minecraft'ı Kaç Senedir Oynuyorsunuz: 2
En Az 5 plugin ve onlardan 3 kod: essentials group manager faction i conomy world edit world guard ve sunucu için gereken tüm pluginleri bilirim.3 kod wg den verin. region flag expand vert region define groupmanagerdende biraz verim.manuadd mangaddp mangaddv.herşeyini bilirim.full türkçe komutlarınıda türkçe ayarlayabilirim.kendi pluginimi yazabiliorum ama acemiyim yani açılış kapanış logu veren pluginler

Build Resimleri(Mecburi):birgisayarım 2 gün önce formatlandı ve hiçbi resim yok ama kendi mapım var.reklam gibi olcak sanırım ama mineturk te var hapisten kaçış yazarsanız v2.5 gelir sadece tek hatası vardı baslangıç yeri kutunun dışında douyoduk .onuda düzeltmeyi öğrendim.ve 2 saatten daha kısa surede yaptım.ve baya uyuz uyuz yaptım yoksa daha çabuk biterdi.bide 2 saatte aralarda iş filan götürdüm .
Diğer : online sürem +10 dur iyiyimdir.güvenebilirsin.kendi swmide kurmuştum
normalde kurdum hamachiide kurup düzenleyebilirim.arket filan hepsini yaparım her türlü şeyi yaparım. skypeden pek anlamadığım için yanlış olabilri.faceden Denizhan Önür siyah beyaz resim avr ekleyebilirsin.yada skypeden kırmızıya yakın renkte üstlüyüm ekleyebilirsin Denizhan Önür.Umarm seçersin

Yetkili Geçmişiniz : 30 dakika önce bi sunucuda mod oldum admine 1 soru sordum cevap vermedi 20 dk boyunca hep sordum . birkez cevap vermedi.beni takmadı bende sinir oldum bıraktım.admin tecrubem var baska swlerden adını hatırlamıyorum bana oldu.tek sevmediğim şey beni birisinin özellikle sw kurucusunun beni takmamasıdır.
Ek:büyük ihtimalle inanmcaksınki inanmanı beklemiyorum ama doğru.bi swde admindim . adam bana güvendi ve filezillayı verdi.pluginlerini filan ayarladım sorunları çözdüm . sw 1 aylıkmış bizee diodu 5 günü kaldı 4 günü kaldı die ve kapandı.yani güvenilir bi insanımdır
Umarım beni seçersin

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin:

Yapıtların alıntı !!!!

AkDaNbABa0809

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
hayır alıntıı değil adminlik zoruna gittiyse sende forumunu gönder