TheStableGamer V3.0 Mod Paketi | Ben Daha İyisini Yapana Dek En İyisi Bu

Paketi Nasıl Buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    53

alp türk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şahsen ben asla modlarla oymamam hiç de sevmem . Oyunun düzenini bozuyor bence .
Ama Şöyle Bir Şey Var Hep normal normal oynayınca sıkıyor modlara yada serverlere yöneliyorsun serverlerden de sıkılınca modlara yöneliyorsun bence modlar oyunda olması gereken cogu seyi kapsiyor mesela mo creatures modunda at vardı oyuna 1.6 da eklencek

ωяσ∂ιηнιℓℓѕω

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama Şöyle Bir Şey Var Hep normal normal oynayınca sıkıyor modlara yada serverlere yöneliyorsun serverlerden de sıkılınca modlara yöneliyorsun bence modlar oyunda olması gereken cogu seyi kapsiyor mesela mo creatures modunda at vardı oyuna 1.6 da eklencek
Serverlarda oymamaktan da evet sıkıldım . Artık güzel bir server kalmadı . Tek kişide oynamayı hiç sevmediğimi için bir yıl önce bıraktığım Knight'e geri döndüm :)

MrYildirim

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
selam kardeşim bir hatam vardi onu düzelttim ama video cekicem kanalıma modlu minecraft bu sorunu cözersen videolarda ismini weririm hatta bak harita ismini yaziyorum örnek harfe basinca atiyor ama yani söyle modlarl' a yazicam tam atiyor örnek olarak . ?

alp türk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet ö demi ne bendede atmıstı harflerle alakalı :)

MrYildirim

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Harflerle alakalı derken çözümü ney ? başka mod paketlerinde oluyor ama ?

alp türk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya mesela shiftle ö ye basınca kapanıyor ctrl ye basılı tutup bir seye sag tiklarsan oyun kapaniyor mesela bunlara dikkat et :)

mccreeper25

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bi Önerim Var Biraz Teknik Birazda Eglenceli Modlar Yukle.