'The Spartan' Bir Zindev Eseri...

♕TheProfessional♕

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bildiğiniz gibi son zamanlarda hep şirin skinler yapıyordum.Bu sefer hedeflerini zafere dayamış engel tanımaz ölümcül Spartalıyı yaptım.Fena olmadı hany :D

Link için tıkla bana

@Zangow , @aHmaD_bİnVelid , @XXspider_yasinXX , @Galatasaray|EnesCglr , @Cralios , @Captain_Atalay , @Minerkingxx6. , @caglaris , @Cralios , @junior_jo , @hoty_ , @BurnerTroll v.2 , @iKaan , @enesarda , @utkucanaydin , @fly17 , @muhammed1841 , @akıllıminecraft , @KemalReis77 , @MrCrafts , @JaglJugerSBra , @<>ZorinSayrusTR<>

Son düzenleme:

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bu skinleri neyle yapıyorsun?

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Yakıyor hany :D Şaka bir yana cidden güzel yapmışsın.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrkler.
Böyle Şeyleri Kullanmıyordum Tekrar Kullanmaya Başladım :D

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Bildiğiniz gibi son zamanlarda hep şirin skinler yapıyordum.Bu sefer hedeflerini zafere dayamış engel tanımaz ölümcül Spartalıyı yaptım.Fena olmadı hany :D

Link:

@Zangow , @aHmaD_bİnVelid , @XXspider_yasinXX , @Galatasaray|EnesCglr , @Cralios , @Captain_Atalay , @Minerkingxx6. , @caglaris , @Cralios , @junior_jo , @hoty_ , @BurnerTroll v.2 , @iKaan , @enesarda , @utkucanaydin , @fly17 , @muhammed1841 , @akıllıminecraft , @KemalReis77 , @MrCrafts , @JaglJugerSBra , @<>ZorinSayrusTR<>
harika olmuş NOT: üstteki resmi nasıl yaptın :p

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Skin harika olmuş ellerine sağlık gözler filan yakıyor

Bu arada etiketlenmişim :)

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dış görünümü hoş,fakat gri ve sarı kısımlarındaki renk tonlarını biraz belirgin yapsaydın daha da iyi olabilirdi,nasılsa eski döneme ait bir savaşçı biraz eskit üstünü.