[The Mineria] - Klanını kur ve dünyaya hükmet! Lapisli Kolay Sunucu! 1.8.x

Hozoke

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Düpdüp dürüp düpdürürü dürürürürüp düp , Toms diner

DarkHeros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gelip bakacağım güzele benziyor.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Niyo şöyle bi laf var bilirmisin "Sol elinin yaptığını sağ elin görmesin" kardeş bağış yapıyorsunuz anlarım ama insan gidip sitenin küçük bi yerine yazar bu resmen prim'e giriyor yakıştıramadım sana ,sunucuya gelirsek hoş yine aynı bir yapı var 1 ay sağlam oynar diğer ay kapanır gibime geliyor :(

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Mehmetçikler ile ilgili prim yapmam ben. Azcık tanımış olsan böyle demezdin.Sunucuya bagıs yapacaklar buna degil kendi eğlenceleri için yapıyor. Ben sadece bunu belirttim sunucu parası bana degil aileme ve mehmetçiklere gidicek diye.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mehmetçikler ile ilgili prim yapmam ben. Azcık tanımış olsan böyle demezdin.Sunucuya bagıs yapacaklar buna degil kendi eğlenceleri için yapıyor. Ben sadece bunu belirttim sunucu parası bana degil aileme ve mehmetçiklere gidicek diye.
Yok dostum seni tanıyorum ,iyi niyetlisin sadece o mesajı ikinci olarak yoruma atman sadece hoşuma gitmedi.

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki.Alım varmı servera?

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Nöyözö sonoco oçmoş.

Şaka bir yana başarılar, güzel ve kaliteli olduğuna eminim.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu her zamanki gibi uğraşılmış ama yaşamaz. Geçmişiniz kötü başarılı olamadınız. Eksiğinizide hala gideremediniz. Lapis olmasa full+full çeker diyen arkadaşımada hayal dünyasından çıkmasını öneriyorum. Bu lapis konusuyla ilgili bi ton konu oldu. Efsane sunucular çıktı lapis yok diye oynanmadı ama herkes lafta lapise karşı.

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Peki.Alım varmı servera?
Evet suanlık rehber alımı var ilerde moderatör alımlarımız acilacaktır.
Sunucu her zamanki gibi uğraşılmış ama yaşamaz. Geçmişiniz kötü başarılı olamadınız. Eksiğinizide hala gideremediniz. Lapis olmasa full+full çeker diyen arkadaşımada hayal dünyasından çıkmasını öneriyorum. Bu lapis konusuyla ilgili bi ton konu oldu. Efsane sunucular çıktı lapis yok diye oynanmadı ama herkes lafta lapise karşı.
Türkiye burası Berkaycım.Açtık ama bakıcaz..Yorumun için teşekkür ederim.
Nöyözö sonoco **moş.

Şaka bir yana başarılar, güzel ve kaliteli olduğuna eminim.
Teşekkürler :)
Bu batıhost iyimi bende açıcam ama batıhost ile nitrado arasında kaldım
Ben tavsiye ederim.

Roxan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani pardon da, Mehmetçik vakfına bağış yapmak isteyen insan gider oraya yapar zaten, niye sizi aracı olarak kullansın. Bunu neden koskoca başlığa yapıştırıp prim yapma peşindesiniz ki? Ayrıca Minecraft'ın yaş kitlesini zaten hepimiz biliyoruz, 15 yaşındaki bir çocuktan neyin bağışını bekliyorsunuz affedersiniz? Şu an yapmış olduğunuz şeyin adı demagojidir.
Siyasetçilerden hiçbir farkınız yok.