"The-lost" Bir Minez Sunucusu [Yakında]

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0

Selam arkadaşlar bugün Sizlere yakında açılacak sunucum hakkında Sizlere bilgi vereceğim. Bu konuyu sizin görüşlerinizi öğrenmek için açtım
sizce nasıl gidiyorum? ne eklemeliyim ?

Sistemler
-Susuzluk sistemi
-silah sistemi
-ilaç sistemi
-kamp ateşi sistemi
-Takım Sistemi
-Ve daha fazlası...
Fikirleriniz benim için önemli bu yüzden yorum yazmayı unutmayın lütfen :)

Resimler

Son düzenleme:

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cidden zevkli bi oyun modu zamanında modlu sunucusu vardı bayağı oynamıştım

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minez eğlencelidir (ömh ömh kanser) fakat haritanın büyüklüğünden söz edebilir misin ?

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanları sunucuda sürekli olarak kalması ve akıcılık için bir şeyler getirmen lazım yoksa bir süre sonra sıkıcı olmaya başlıyor

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel olacak 2-3 gün tutacak sonra insanlar sıkılacak.
İnsanları sunucuda sürekli olarak kalması ve akıcılık için bir şeyler getirmen lazım yoksa bir süre sonra sıkıcı olmaya başlıyor
bu konu hakkında aklımda sürekli yenilikler getirmek var yani sunucu açılınca oyuncu arkadaşlarımızla neler istediklerini sorgulayıp onların isteklerini yapınca sunucudan sıkılmayacaklarını düşünüyorum. zaten aklımda şu gta'nın minecrafta uyarlandırılmış hali varya insanlar lobiden istediklerini alıp (oyun içi parayla) ister grup olup zombilerle ister insanlarla çatışcaklar.
benim böyle bir sunucu açmamın sebebi insanların faction ve survival tipi sunucuların fazla olmasından çok isyan edenler var bu arkadaşlar için açıyorum yani. :)