The Dead Of Adrenaline 6 Ay Boyunca Uğraştığım Map !

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Vagonla düşmeden önce atlayacaksın. Orada not'lar var görmedinizmi? Düşmeden önce atla diye bir not... O zaman ölmezsiniz .D
Valla görmedim :) direk sandık vardı içinde vagon falan vardı vagona biner binmez gittim düğmeyi bile sonradan fark ettim :D

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
rahatsız mı oldun ? neden yaptığı mapla övünmesin ki belki de 6 ay uğraştım yazmasa ben bu konuya girmeyecektim ?
İstersen girme.Bu senin sorunun.Konuya girmek veya girmemek.Haritayı yüklemek ya da yüklememek.Sanıyorum "10 yılımı adlı ve bitti" adında bir konu başlığına sazan gibi atlayacaksın.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İstersen girme.Bu senin sorunun.Konuya girmek veya girmemek.Haritayı yüklemek ya da yüklememek.Sanıyorum "10 yılımı adlı ve bitti" adında bir konu başlığına sazan gibi atlayacaksın.
Gireceğim tabi belliki sende konu başlığına bakarak girmişsin ilk mesajında başlığı eleştirdiğine göre ???
Forumda 10 yıllık minecraft ci adam yok :D

seagull55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar lan açdım girermisiniz 19.168.1.3:3982

seagull55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar lan açdım girermisiniz 19.168.1.3:3982

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
tamam post kasma anladık konu aç orda yaz yani açtım die !!!

jdfbj

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Kardeşim, map'e ne kadar zaman harcadığımı söylemek bence yanlış bir şey değil :D Bu arada verdiğin örnek bayağı uçuk olmuş :D

Her yorum için teşekkür ederim bu arada :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Doku paketini sen mi yaptın yoksa başka bi doku paketinin altın cevheri ve blogunun .png si ilemi oynadın ?

CrazyEvil

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Eveeet. Oynadım. Map güzel. Düşünce güzel. Tek sorun müzikler :/ Çok tek düze olmuş. Yoksa onlarda süper. Tahmin ediyorum ki FL Studio ile yaptın. Hangi samplelar ya da soundpackleri kullandığını söylersen sevinirim. Ellerine sağlık. Bunun üstüne bi' gameplay yapılır :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çoğu şeyi düzenledim, ben yaptım diyebilirim :D
yanlız çok uğraşmışsın yani sonuçta kimse seni mağaşa bağlamıyo ve yapmayada mecbur deilsin bu kadar uğraşmana gerek varmıydı bilmiyorum çok kaptırmışsın kendini minecraft'a :D

Ama... gördüğüm en iyi maplardan biriydi ve ilk defa müziğini doku paketini ve anlatım ses kayıtlarını yanında veren bi map gördüm

Not: Kendine yeni bi mikrofon al hiç bişiy anlamadım kayıtlardan :D