Texture Pack Açan Arkadaşlarımıza Duyuru Yapayım Dedim

Hergul

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
rütbene başlatma şimdi. iki rütbe aldın diye kendini bir şey sanma insan gibi otur oturduğun yerde. uyarını da bi kere yapıcaksan yap. bu forumda rütbenin olması başka insanlara ters konuşma hakkını vermiyo sana. belliki daha ergensin bir şey bildiğin yok

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir konuya bakıyorum konumu diye,birde msg yazanlara bakıyorum adammı diye !
2 sayfa mesaj olmuş AtomTR dışında düzgün yorum atan yok.
nedir bu böyle sokak ağızları ergen ayakları?
neyin kafasını yaşıyorsunuz?

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birincisi .Teşekkürler Atom Fazlasıyla İyi Açıklama Yaptın

İyi forumlar...

İkincisi. MoneyCraft herkes Değil Herkes Denir Cahil.
konu bakımından haklısın gereksiz konular var fakat yazım kuralları konusunda saçmalama ona bakılırsa bu mesajında ikincisinden sonra iki nokta konur,ayrıca baş harfi ve MoneyCraft büyük başlar ben de bu mesajımda türkçeye uymadım ama sınavda değiliz demi.Bu arada düşüncene katılıyorum.[DOUBLEPOST=1370033271,1370032950][/DOUBLEPOST]
Forumlar,İnternet Siteler,Oyun Vb Yerlerde Her Kelimenin Baş Harfinin Büyük Yazılması Daha Modern Ve Şık Duruyor Ve Abicim Gibi Ezik Lafllar Kullanıyorsun Burda Bana Türkçe Mi Öğreteceksin abi.
şık duruyor diye türkçe yanlış yazılmaz ikincisi şu mesaja iyi bak
Sende Post Kasıyorsun yanlış Mı?
bu cümlene iyi bak yanlış göreceksin.

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumlar,İnternet Siteler,Oyun Vb Yerlerde Her Kelimenin Baş Harfinin Büyük Yazılması Daha Modern Ve Şık Duruyor Ve Abicim Gibi Ezik Lafllar Kullanıyorsun Burda Bana Türkçe Mi Öğreteceksin abi.

Konu kasanlar hakkinda sana katiliyorum, ama bu yorumun çok güldürücü. Ne saniyorsun kendini sen? Yaşının kaç olduğunu gerçekten çok merak ettim. Ayrıca şıklık ve modernlik Türkçe'yi öldürerek olmaz. Birde şık olsa bari.

Hergul

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
daha fazla uğraşmaya gerek yok. MyBeat'in yaşı küçük olduğu ortada. değindiği şey doğru olsada lafları davranışları yanlış.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam,artık üşenmemden dolayı kendi mesajımdan alıntı yaparak anlatıyım size :
"pekala,bu saçmalığı kesin artık.
tamam,fikri saçma olabilir,beğenmiyor olabilirsiniz.ama bu onun yaşını göstermez!
ayrıca bir insanın yaşı neyi değiştirir?
yaşı küçük olsa dahi ona saygı göstermeniz gerekir.
biz aramızda buna "insanlık" diyoruz.
haddinizi bilin."

Hergul

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biz ona düşüncesinden dolayı bir şey demiyoruz. "Rütbe"sinden dolayı forumun diğer üyelerine laf yapmasına, ezmeye çalışmasına birşeyler söylüyoruz. Rütbesi olsa da olmasa da diğer üyelere saygı göstermesi gerekir. Biz aramızda buna "insanlık" diyoruz. Haddini bilmeli.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
rütbe ile kendini adam sanmakta,
bir insanın zekasını yaşında görmekte,
"insaklık" değildir...

Hergul

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
doğru söylüyosun tabi. genellikle ufak yaştaki çocuklar bu tarz davranıyo sanal alemde. istisnalar da olabilir tabi ki

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben diyeceğimi dedim.
yorum sizin.karışmıyorum artık.

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
rütbe ile kendini adam sanmakta,
bir insanın zekasını yaşında görmekte,
"insaklık" değildir...
hatta bunun ilgili bir atasözü var"Akıl yaşta değil baştadır"ayrıca ben ne kişiler gördüm yaşı 30 olduğu halde bir şey bilmeyen.Unutmayın ki küçük yaşta birçok mucit bulunmakta.bir de bir atasözü daha var"Ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış":)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
hatta bunun ilgili bir atasözü var"Akıl yaşta değil baştadır"ayrıca ben ne kişiler gördüm yaşı 30 olduğu halde bir şey bilmeyen.Unutmayın ki küçük yaşta birçok mucit bulunmakta.bir de bir atasözü daha var"Ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış":)

:D

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Sana Katılıyorumda Bunlar İlla 1 konuya 1 texture pack koyacaklarına 5 konu açıyorlar hepsine aynı texture pack ları koyuyorlar mesela server konularıda öle
Diyelimki adamın serverin adı diamond bi konuya açmış gelin diye adam 15 konu daha açıyo servere gelin böle yapanlara bence uyarı puanı almaları gerekir :/

MyBeat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Sana Katılıyorumda Bunlar İlla 1 konuya 1 texture pack koyacaklarına 5 konu açıyorlar hepsine aynı texture pack ları koyuyorlar mesela server konularıda öle
Diyelimki adamın serverin adı diamond bi konuya açmış gelin diye adam 15 konu daha açıyo servere gelin böle yapanlara bence uyarı puanı almaları gerekir :/

AtomTr ve KemalReis77 yorumlarınız İçin teşekkür ederim...

al1mert yorum için teşekkürler dediğiniz şekilde forum kullanmaya devam edeceğim yaşımı merak edenler yaşım 16 sizler kendinizi bir şey sanıyorsunuz ben değil bana saygı göstermez ZORUNDA DEĞİLSİNİZ!!! bunu unutmayın göstereceğiniz saygı bana değil foruma olmalıdır bu konuda burada bitsin artık yorum gerekli değil bence...