Telefon Önerisi

TheOyunBozan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
UZA B) bana o telefonu savunma sende var diye savunuyosun biliyorum ama bence hiç konuşma derim.
Telefon Özelliklerinden Anlamadan Gelmeyin Buraya. 1.2 Ghz hız bir tel için çok iyi 1 gb ram var aynı zamanda. Bende Bu Telefon Yok Ancak Duyduğuma Göre Kullananlar Memnunmuş. HepsiBurada İncelemesini Yaptı. 1 Gb lık bir yarış oyununu çok rahat kaldırdı. Yani Bakacak Olursak Gayet İyi. Modsun Biraz Sert Konuştum Ama Neyse :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Telefon Özelliklerinden Anlamadan Gelmeyin Buraya. 1.2 Ghz hız bir tel için çok iyi 1 gb ram var aynı zamanda. Bende Bu Telefon Yok Ancak Duyduğuma Göre Kullananlar Memnunmuş. HepsiBurada İncelemesini Yaptı. 1 Gb lık bir yarış oyununu çok rahat kaldırdı. Yani Bakacak Olursak Gayet İyi. Modsun Biraz Sert Konuştum Ama Neyse :)
Samsung galaxy s3 kullanıyorum 2 GB'lık asfalt 8 indirdim oyun oynamayı bırak sayfa değişirken kasiyordu. Ayrıca 1 gb ram yeterli değil s3 kullanırken çok rahatlıkla hissediyorum.
Ve kimseye s3 ozellikleri altinda telefon önermem

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nokia Lumia öneriyorum bende var Asphalt 8 bir gram bile kasmıyor. Ama NSS yok :'(

Tapatalk Gönderisidir...

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Samsung galaxy s3 kullanıyorum 2 GB'lık asfalt 8 indirdim oyun oynamayı bırak sayfa değişirken kasiyordu. Ayrıca 1 gb ram yeterli değil s3 kullanırken çok rahatlıkla hissediyorum.

Lumia 820 Al hem bayağı ucuz S3' satsan alırsın. Bu arada o oyun 1,4 GB

Tapatalk Gönderisidir...

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

O ram sıkıntısı TochWiz'den kaynaklanıyor eğer Cyanogen Mod(Rom)

yüklersen sorun çözülür...

Tapatalk Gönderisidir...

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Samsung Galaxy s3 sahibiyim herhangi bir oyunda hiçbir kasmayla karşılaşmadım şimdiye kadar. Özellikle asphalt 8'i yüksek performans ayarlarında rahatlıkla oynadım ben bu telefondan memnunum.
Sen bana telefon özelliklerinden anlamıyorsun diyemezsin senden çok telefon test ettim. Senin bana karşı savunduğun telefonun kasa kalitesizliği ortada.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Samsung Galaxy s3 sahibiyim herhangi bir oyunda hiçbir kasmayla karşılaşmadım şimdiye kadar. Özellikle asphalt 8'i yüksek performans ayarlarında rahatlıkla oynadım ben bu telefondan memnunum.

Sen bana telefon özelliklerinden anlamıyorsun diyemezsin senden çok telefon test ettim. Senin bana karşı savunduğun telefonun kasa kalitesizliği ortada.
Asfalt 8 android 4.1.2 de kasiyordu bende şimdi kastigini sanmiyorum ama..

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ROM Yüklemek Telefonda Bir şey değiştirmiyor.Sadece Telefonun Stabilize Hale Getirmek Amacıyla Yapılan Yazılımsal Bir Değişiklikdir.O UZA Diyen arkadaşı da kınıyorum:VV::sinirli::VV:
Burdaki Linklere Bakabilirsin.
Fiyat/Performans-İncelik/Ağırlık Olarak Bakabilirsin.@GaLaxY (.al mısın ?) @quarizmat (Saçma Sapan Tavsiyeler Verme !)
Samsung S3 Kalınlığı : 8.6 MM-General Mobile Discovery : 7.59
Samsung S3 Ağırlığı : 133 Gram-General Mobile Discovery : 125 Gram
Samsung S3 Ekranı : Super Amoled (+) 720x1280 (HD) General Mobile Discovery : TFT (-) 768x1280 (HD)

Samsung S3 İşlemci : 1.4 GHZ 4 Çekirdek General Mobile Discovery : 1.2 4 Çekirdek
Teorik Bilgilerle Bir Yere Varamassınız.
@Prospekt Arkadaşın Karşılaştırması Yanlış :)
Sen o telefonu boz bakalım servis bulabilecekmisin bana markası belli olmayan tasarıma dikkat edilmemiş yeni android sürümü verilmeyen telefonu savunma. S3 pahalı geliyosa almazsın. Ayrıca burada senin arkadaşın yok seviyeli konuşmanı öneriyorum.

Samsung Galaxy S3 Cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen o telefonu boz bakalım servis bulabilecekmisin bana markası belli olmayan tasarıma dikkat edilmemiş yeni android sürümü verilmeyen telefonu savunma. S3 pahalı alamıyorun de bari.

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ROM Yüklemek Telefonda Bir şey değiştirmiyor.Sadece Telefonun Stabilize Hale Getirmek Amacıyla Yapılan Yazılımsal Bir Değişiklikdir.O UZA Diyen arkadaşı da kınıyorum:VV::sinirli::VV:
Burdaki Linklere Bakabilirsin.
Fiyat/Performans-İncelik/Ağırlık Olarak Bakabilirsin.@GaLaxY (.al mısın ?) @quarizmat (Saçma Sapan Tavsiyeler Verme !)
Samsung S3 Kalınlığı : 8.6 MM-General Mobile Discovery : 7.59
Samsung S3 Ağırlığı : 133 Gram-General Mobile Discovery : 125 Gram
Samsung S3 Ekranı : Super Amoled (+) 720x1280 (HD) General Mobile Discovery : TFT (-) 768x1280 (HD)

Samsung S3 İşlemci : 1.4 GHZ 4 Çekirdek General Mobile Discovery : 1.2 4 Çekirdek
Teorik Bilgilerle Bir Yere Varamassınız.
@Prospekt Arkadaşın Karşılaştırması Yanlış :)
bir telefon sadece kalınlık ağırlık ekran ve işlemciden ibaret değildir.
yaklaşımınızın çok yanlış olduğunu söylemeden edemiyeceğim.
samsung s3'de ekstradan dayanıklı camı (çizilmiyor ve daha zor kırılıyor) ve daha sağlam kasası var
görünüş açısından da güzel ve hava atmak için uygun