★★TekKrallıkRPGServer★★

Yeni Krallık barış ve huzur içerisinde yaşamaya devam etsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
O cam kubbe olmamış ya..Worldguard bilginiz çok yetersiz sanırım..
Passthrough deny yapıp o camları silin.. Düzgün wg atarsanız kimse o wgli alandan dışarı adım atamaz..
ve buildinizde yetersiz... Ekonomik gücünüz yetmiyorsa alıntı yapın. Planet minecrafttan güzel 1-2 şato , kale ve ev indirin..
Ozaman zevki çıkar oyunun...

Size yardımcı olacak 1-2 fikir..
Cannon plugini Kullanın..
Buildleri Alıntı Yapın .. Tek başına hem build hem pluginleri halledemezsin..
2 Krallık Yapıp Etrafına Kaynak Koyabilirsin.. (odun buğday taş kaynakları MRL ile sürekli resetlenir bunlar ) Hayvancılıkla da uğraşır krallıktakiler..
Shopkeepers plugini ile köylü marketleri yaparsın.. Ürettiklerinden Silah Alırlar..
Creeper Heal Pluginiylede Oto Patlama Tamir Yaparsın.. Savaş Olduktan Sonra her şey Tamir Olur..

Yazımda Zerre Aşağılama ve Dalga Geçme Yok.. Tamamen Yardım Amaçlı..Pluginlerinde ismini yazdım..

Bol şans..

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu açma. Herkes güzel. Rpg sunucu açacak diye bir şey yok :(

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Açılan RPG serverlerine göz atın, yaptıkları maplere, başvuru formlarına, yazılarına. Kendinizinki ile kıyaslayınca farkı göreceksiniz. Bu yüzden, kendinize bir ya da bir kaç builder, bir pluginer bir de hikaye yazacak adam bulun. Tüm bu bilgileri derleyin, Birazcık skyrim oynayın ondan sonra buildlere başlayın. Bu sırada hikaye yazılsın, pluginler düzenlensin. Eminim[Aslında değilim hiç rpg serveri açmadım] max 1-2 hafta sürecektir. Böylelikle daha oynanabilir bir sunucu elde etmiş olursunuz. Başarılar dilerim.

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
O cam kubbe olmamış ya..Worldguard bilginiz çok yetersiz sanırım..
Passthrough deny yapıp o camları silin.. Düzgün wg atarsanız kimse o wgli alandan dışarı adım atamaz..
ve buildinizde yetersiz... Ekonomik gücünüz yetmiyorsa alıntı yapın. Planet minecrafttan güzel 1-2 şato , kale ve ev indirin..
Ozaman zevki çıkar oyunun...

Size yardımcı olacak 1-2 fikir..
Cannon plugini Kullanın..
Buildleri Alıntı Yapın .. Tek başına hem build hem pluginleri halledemezsin..
2 Krallık Yapıp Etrafına Kaynak Koyabilirsin.. (odun buğday taş kaynakları MRL ile sürekli resetlenir bunlar ) Hayvancılıkla da uğraşır krallıktakiler..
Shopkeepers plugini ile köylü marketleri yaparsın.. Ürettiklerinden Silah Alırlar..
Creeper Heal Pluginiylede Oto Patlama Tamir Yaparsın.. Savaş Olduktan Sonra her şey Tamir Olur..

Yazımda Zerre Aşağılama ve Dalga Geçme Yok.. Tamamen Yardım Amaçlı..Pluginlerinde ismini yazdım..

Bol şans..
Cevabın için teşekkür ederim.Dediğin konular'a bakacağım.Ama Shopkeeper roleplay'a uygun olmaz diye başta kurdum sonra geri sildim.Kralllık olayına gelince ben zaten diğerini de yapmaya başladım.Ama uzun sürer diye anket koydum ki anket bitene kadar yetiştireyim.Birde build hakkında;build zaten çok güzel değil,ama yazdığım gibi tek başımayım ve arkadaşlarım'ın çoğu ya köyde ya minecraft'ı sevmiyor :D .Hallettmeye çalışacağım ama build güzel olur bu sefer de RP olmaz diye de korkuyorum.Örnek verirsek Diriliş Ertuğrul Role Play'ın da build'i o kadar iyi değildi ama %100 RP vardı.Herkes RP'ye uyuyordu.Zaten forum'u takip ederseniz görürsünüz;build'i ve plugini güzel olan bazı maplerde RP denen bir şey yok ama yinede düzeltmeye çalışacağım yorumun için yeni krallık inşaatını durdurup,bazı binaları yıkıp geri yapacağım.Birde belki fazla bina olmadığı için bu kadar kötü görünüyordur.Vatandaşların evi zaten kale'nin etrafında olacak...Dediğim gibi buildleri elimden geldiği kadar düzelteceğim.

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yardımcı olabilecek bir konu daha, eğer buildin iyi değilse internetteki videoları izleyip, değiştirip yapabilirsin. böylece buildin gelişir.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kale çok op görünüyor malzemesi neyden kardan mı yapmışlar?

LaNolyy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Kaan
Soyad:Şimşek
Minecraft Nick:LaNolyy
Hesap premium mu:?(Premium şart değil):Değil
RP nedir:(Role Playing Game) rol yapmaya dayalı bir oyun türüdür.
Metagaming nedir:birinin ismi örnek kendimden veriyim LaNolyy sa Merhaba LaNolyy demek metalgaminge girer
Refuse RP nedir:Refuse rp bi nevi oyundan kaçmaktır. Mesela biri sizi öldürecekken veya yaralıyacakken oyundan çıkmaktır
Powergame nedir:Sunucusu içerisinde rol esnasında kişinin role uymayacak davranışlarda bulunmasıdır
Mixing nedir:Mixing oyunla gerçek hayatı karıştırmaktır
/me nedir:hareketlerimizi karşı tarafa bildiren hareketler
/do nedir:Do komutu bilgi vermek için kullanılır
/f nedir:/f metin roldeki anlamı fısıldamaktır
/ba nedir:/ba metin roldeki anlamı bağırmaktır
Karakterinizin Özellikleri:Çiftçi

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad:Kaan
Soyad:Şimşek
Minecraft Nick:LaNolyy
Hesap premium mu:?(Premium şart değil):Değil
RP nedir:(Role Playing Game) rol yapmaya dayalı bir oyun türüdür.
Metagaming nedir:birinin ismi örnek kendimden veriyim LaNolyy sa Merhaba LaNolyy demek metalgaminge girer
Refuse RP nedir:Refuse rp bi nevi oyundan kaçmaktır. Mesela biri sizi öldürecekken veya yaralıyacakken oyundan çıkmaktır
Powergame nedir:Sunucusu içerisinde rol esnasında kişinin role uymayacak davranışlarda bulunmasıdır
Mixing nedir:Mixing oyunla gerçek hayatı karıştırmaktır
/me nedir:hareketlerimizi karşı tarafa bildiren hareketler
/do nedir:Do komutu bilgi vermek için kullanılır
/f nedir:/f metin roldeki anlamı fısıldamaktır
/ba nedir:/ba metin roldeki anlamı bağırmaktır
Karakterinizin Özellikleri:Çiftçi
Kabul edilmediniz!
1-Karakterinizin mesleğini server'da seçeceksiniz.
2-Meslek değil karakter özelliklerini yazınız.
3-Powergame kısmen doğru
Bu hataları düzelterek tekrar başvuru yapın...

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
Ad:Yiğit
Soyad:Korkmaz
Minecraft Nick:andersonmad
Hesap premium mu :Hayır
Rp nedir:Rol yapılan oyun türüdür
Metagaming nedir:karakter dışı bilgiyi karakter içi kullanmaktır
Refuse rpg nedir:RP DEN KAÇMAKTIR ÖRNEĞİN ADAM SANA RPG BAŞLATARAK DALIYOR VE SEN OYUNDAN ÇIKIYORSUN
Powergame nedir:Rp de yapılmıyacak şeyleri yapmak
Mixing: Oyunda gerçek hayata karışmak
/me nedir:Karşı tarafın haraketini bildirmektir
/do nedir:Bilgi verme komutudur
/f nedir:Rolde fısıldamak örnek:4000 bin lira verirsen seni tutuklamam
/ba nedir:Roldeki anlamı bağırmaktır
Karakterinizin özellikleri:Güçlü ve kendine güvenen bir savaşçıdır.İnsanlara yardım etmeyi sever ama yanlızlığa düşkündür ve güzel ok kullanamaz o yüzden kılıçla savaşır ve vatanını daima korur