Tekkit'e Girmek artık çok kolay

Sazan11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben sorunu çözdüm kardeş minecraft premium değilse hep böle oluyormuş

ben zaten teşekkürümü etmiştim :/ O_o

Sazan11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öyle dediler bana premium yoksa hep böle olur dediler :D

lesnty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunu yükledikten sonra microsoft visual c++ run time hatası almaya başladım ccleaner flashget gibi programlara virus bulastı virusun adıda win32/parite haberiniz olsun çok başa bela bir virüstür

MoonLight19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bir kere girip bir daha girememe sorunu bende de var yok mu bunun çözümü.Önceden böyle olmuyordu normal giriyordum ama geçen hafta yeniden yükledim bir kere giriyorum ikincisinde hata alıyorum acaba kullanılan bir programla falan mı alakalı???

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir kere girip bir daha girememe sorunu bende de var yok mu bunun çözümü.Önceden böyle olmuyordu normal giriyordum ama geçen hafta yeniden yükledim bir kere giriyorum ikincisinde hata alıyorum acaba kullanılan bir programla falan mı alakalı???
bende bilmiyorum diyer oyuncular silip tekrar yüklüyor istersen öyle bir dene

barbo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende 1 kere giriyo bi daha girmiyo hemde premiumum

rasras98

Marangoz
En iyi cevaplar
0
multiplayer bulurmusun arkaaşlarımla oynamak istiyorumda​

Serverkoliq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
uff tekkit oynıcam uyelımı gırıom sıyah ekran verıyo bıde mınecraft nette uye oluom msn ye aktıfletme lınkı gelmıo yardımm

barış_39

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yüklüyorum 5dakikadan fazlaoyunda kalamıyorum atıyor veher güncelledğimde bölümlerimgidiyoryardım:(

fine you

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeşim ben tekkitin craks'lisini arıyorum yukarda demissinki minecraft.net'e giriş yapın ben oraya bir kere giremiyorum girşem bile aktivasyon istiyor onuda yapıyorum ama olmuyor eğer gerçekten bir iş başarmak istiyorsan tekkitin craks'lisini bul yada yap. nasıl yapacağını ben bilmem yap göreyim o zaman bir aferini al:surprise: